Імміграція в Польщу — плюси і мінуси

Імміграція в ПольщуІмміграція в Польщу

Чи варто дивуватися тому, що така розвинена країна, як Польща, манить до себе багатьох українців. Хтось бачить і ній перспективу фінансового зростання, хтось просто хоче змінити країну проживання, а декому хочеться стабільності. Причин для того, щоб цікавила імміграція в Польщу,  плюси і мінуси цього рішення — може бути багато. Але факт залишається фактом — бажаючих дійсно багато і кожного дня в Альянс груп звертаються, ті, хто бажає іммігрувати , тож чому б не розглянути це питання?

Мінуси імміграції в Польщу

Не варто дивитися на це питання через рожеві окуляри і ідеалізувати своє майбутнє життя. Повірте, проблеми завжди і всюди існуватимуть — просто треба вміти із ними поратися. Якщо ви вирішили змінити країну проживання, то не варто очікувати казкового життя від Польщі — в цій країні також на вас будуть чекати деякі складнощі. Ось те негативне, із чим доводиться стикатися українським емігрантам:

·         Відірваність від дому. Навіть, якщо вас не влаштовує  життя в Україні, все ж таки, тут є ваші улюблені місця, з цією місциною пов’язані ваші звички, і саме тут ваші близькі, яких так хочеться бачити частіше. Повірте, жодні соціальні мережі не зможуть заглушити ностальгію за рідними і друзями і це треба усвідомлювати.

·         Руйнування стереотипів. Якою б неординарною людиною ви не були, все ж таки ви звикли до певного  ритму життя і його устрою. Опинившись в чужій країні, вам доведеться повністю змінюватись і підлаштовуватись під своє нове середовище, а це рідко проходить безболісно.

·         Мовний бар’єр і інший менталітет. Так, поляки дуже схожі на Українців, і, так, польська легко дається тим, хто володіє українською. Але, все ж таки, відмінності є. і ці відмінності будуть оточувати вас всюди — по телебаченню, у пресі, вдома, на роботі, в магазині і всюди, куди б ви не пішли.

На цьому мінуси для більшості і закінчуються, тож сильно хвилюватися не варто, адже людина до всього може пристосуватися, а тим паче до доброго.

Плюси імміграції у Польщу

А ось переваг у рішення переїхати в Польщу — більш ніж достатньо, тому роздивимося їх більш стисло і вибірково:

·         Близькість до України. У цій перевазі приховується ціла низка зручностей. По-перше, ви завжди зможете навістити своїх близьких, адже поїздка не буде коштувати надто дорого і не потребуватиме багато часу. По-друге, близькість наших країн робить їх мешканців схожими один на одного — ми добре розуміємось і нам легко спілкуватися.

·         Стабільність і благополуччя. Величезна кількість людей приходить в Альянс груп, аби іммігрувати в Польщу саме через стабільність і благополуччя цієї країни. Тут немає такої інфляції, гідно оплачується праця і рівень життя набагато вищий за наш. Ті, хто хочуть відкрити власну справу, обов’язково оцінять сприяння держави і легкість ведення бізнесу.

·         Життя без кордонів. Будучи громадянином Польщі, ви матимете можливість вільно подорожувати більшістю країн світу і вам не доведеться стикатися зі складнощами оформлення візи.

·         Висока якість життя. В Польщі ви, чи ваші діти зможуть отримати недорогу, але якісну освіту і мати змогу претендувати на добре оплачувану роботу. Також ви матимете доступ до медицини Європейської якості та гарно налагодженому сервісу у всіх важливих галузях.

·         Достаток. Незважаючи на те, що заробітна платня в Польщі є вищою за українську, ціни тут такі самі, а іноді нижчі, ніж в Україні. Тож, живучі в Польщі, ви зможете дозволити собі більше, ніж на батьківщині.

Можна ще дуже довго розмірковувати про те, які імміграція в Польщу має мінуси і плюси, але чи варто? Можемо сказати з упевненістю: жоден клієнт Альянс груп, що іммігрував в Польщу — не пошкодував про таке рішення. Тож зайві хвилювання ні до чого! Тим паче, що з нами ви зможете розраховувати на те, що переїзд пройде без ускладнень і клопотів!