Посвідка на проживання в Польщі для українців

проживання в Польщіпроживання в Польщі

Не варто перераховувати всі ті можливості, що перед вами може відкрити наша сусідня країна Польща. По-перше, цих можливостей дійсно багато і їх варто розглядати окремою темою. А, по-друге, враховуючи той факт, що ви зайшли саме на цю сторінку нашого сайту, стає зрозумілим, що своє рішення ви вже прийняли і тепер просто бажаєте знайти шляхи для його реалізації. І можемо сказати чесно: звернувшись в компанію Альянс груп, ви неодмінно зможете досягти своєї мети!

Види документу

Слід зазначити, що посвідка на проживання в Польщі для українців, як і в нашій країні, буває двох видів:

·         Дозвіл на тимчасове місце проживання (ТМП). Видається він максимальним строком до двох років і може бути подовженим, після закінчення терміну дії. Важливим нюансом буде те, що подати на нього документи можна не пізніше, ніж за 45 діб до закінчення терміну дії вашої діючої візи. Якщо цей термін прострочено хоча б на день, то у видачі ТМП вам відмовлять і ви матимете покинути країну.

·         Дозвіл на постійне місце проживання (ПМП). Дана посвідка на проживання в Польщі для українців має необмежений термін дії, але і отримати її важче. Для цього треба мати дійсно важливі  обставини і прожити на території Польщі на легальних умовах не менше п’яти років.

Посвідка на проживання в Польщі для українців — де і як отримати

Якщо ви хочете все зробити власноруч, то за отриманням цієї посвідки, вам потрібно звертатися до місцевого воєводи. Однак, варто зазначити, що у цьому випадку вам доведеться пройти через всі можливі складнощі і не факт, що ви зможете досягти поставленої мети.

Якщо ви не маєте можливості ризикувати — рекомендуємо звернутися в Агенцію Альянс груп. Ми міжнародна компанія і маємо представництво не тільки в Україні, але й у Польщі, тож завжди зможемо вам допомогти.

Слід пам’ятати, посвідка на проживання в Польщі для українців може бути видана виключно у тому випадку, якщо:

·         Було надано вагомі підстави для тривалого перебування в Польщі. Наприклад, це може бути робота, навчання або воз’єднання родини. Але для цього вам доведеться документально підтвердити наявність у вас зазначених підстав.

·         Було зібрано всі необхідні документи для отримання посвідки. У тому разі, якщо ви спробуєте подати неповний пакет документів, то ви обов’язково отримаєте відмову — тут і сподіватися немає на що.

·         Всі сторінки анкети було заповнено вірно і чітко, і виключно польською мовою — ані латиниця, ані англійська і тим паче українська мова для цього не підійде.

·         Було витримано законні строки і не пропущено кінцеву дату подачі документів на отримання ТМП чи ПМП. У іншому випадку, як це зазначалося вище, ви будете зобов’язані покинути території Польщі.

Якщо ви хочете гарантовано отримати дозвіл на проживання у Польщі, то компанія Альянс груп буде рада вам допомогти. Усі складнощі і нюанси оформлення ми беремо на себе і будемо повністю представляти ваші інтереси до самої видачі вам дозволу на проживання в Польщі. Тож, у тому випадку, коли вам важливим є результат і ви не маєте бажання втрачати свій час на безперспективні дії, не варто покладатися на удачу і діяти самостійно. Набагато більш розумним буде звернення в Альянс груп і підписання договору про співпрацю. У цьому випадку ви зможете бути впевненими у тому, що бажаний статус вами буде отримано!

Також досить важливим є і те, що за свої послуги ми не вимагаємо надто великі суми. Співпрацю з нами може позволити собі переважна більшість потенційних клієнтів. І, враховуючи якість надання послуг, можемо з упевненістю стверджувати —  ви залишитеся задоволені результатами нашої роботи!