400

АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ

У нас Ви зможете знайти тільки актуальні вакансії різних професій. Також ми надаємо повне консультування.

401

РОБОТА В ПОЛЬЩІ

Робота в Польщі – це відмінний шанс забезпечити своє майбутнє! І фахівці компанії Alliance Group із задоволенням допоможуть вам!

402

БІЗНЕС ІМІГРАЦІЯ В ПОЛЬЩУ

Ви зможете легко отримати право на постійне перебування в Польщі.
Ми забезпечимо супровід.

103
101
403

ДОПОМОГА В АДАПТАЦІЇ

Ми завжди раді допомогти у вирішенні будь-яких питань, пов’язаних з Вашим облаштуванням

404

ОСВІТА В ПОЛЬЩІ

З допомогою Alliance Group ви реалізуєте свою мрію про недорогу, але ефективну освіту.

405

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

Пошук транспорту, хостелів, адміністративних установ. Підтримка геолокації. Можливість відстежити вантаж.

Ласкаво просимо на сайт компанії «Alliance Group».

Наш основний напрямок діяльності – це робота в Польщі. Так само ми надаємо послуги з імміграції до Польщі, в отриманні освіти або продовження навчання за кордоном. Можливо ви підбираєте собі хороший автомобіль і бажаєте отримати надійну та грамотну юридичну допомогу.

Для багатьох людей працевлаштування за кордоном і пошук роботи в Польщі – це велика кількість питань з мінімальною кількістю відповідей. Пам’ятайте, наше завдання полегшити можливі труднощі і максимально ефективно організувати ваше перебування в іншій країні.

Наш офіс розташований у Варшаві на вул. Інсталаторов, 7 оф. 117. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, то ви знаєте як нас знайти, щоб отримати необхідну допомогу.

Ви шукайте роботу в Польщі? Тоді ви в потрібному місці. На нашому сайті ви можете самостійно ознайомитися з необхідною інформацією, яку найчастіше шукають люди, які хочуть знайти роботу в Польщі, здобути освіту, організувати свій бізнес в новій країні або просто купити хороший автомобіль за вигідною ціною і з мінімальними ризиками та повним юридичним супроводом.

Думаєте про майбутнє ваших дітей? Ви прийшли за адресою. Ми допоможемо вам вибрати профільний ВНЗ і здобути освіту в Польщі. Допоможемо підготувати і зібрати всі необхідні документи. Зустрінемо і, якщо потрібно проконтролюємо вашу дитину (будь-який каприз за ваші гроші).

Як купити авто в Польщі? Дуже просто. У нас величезна база технічно справних і юридично чистих автомобілів. Дивіться каталог і обирайте, той який буде вам по кишені.

А може ви вирішили на довго влаштуватися в Польщі. В такому випадку ми зможемо допомогти вам з підбором нерухомості. Ми допоможемо вибрати як затишне сімейне гніздечко, так і цілий сімейний маєток. Все залежить тільки від вашого бажання. А наші юристи забезпечать належне юридичне супроводження.

Для підприємців у нас теж є що запропонувати: юридична допомога в Польщі і бухгалтерський супровід готового бізнесу або допомогу в оформленні бізнесу в Польщі.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання, то ви можете написати нам лист і наші співробітники з радістю допоможуть вам у вирішенні ваших проблем.

Агенція «Alliance Group» це ваш надійний партнер в Польщі.

Корисна інформація

Робота в Польщі
Робота в Польщі – Жешув (Rzeszów)

Якщо ви вирішили змінити своє життя на краще, то починати варто із зміни місця роботи та проживання. І можемо одразу детальніше

Робота в Польщі
Робота в Польщі – Лодзь (Łódź)

Якщо ви маєте чуттєву натуру і хочете постійно роздивлятися надихаючі пейзажі, Лодзь – це місто в яке вам взагалі не детальніше

Робота в Польщі
Робота в Польщі Щецин (Szczecin)

Для того щоб отримувати задоволення від життя, просто обов’язково мати певну матеріальну базу. Добра домівка, гідний дохід і можливість забезпечити детальніше

Осуществление деятельности
Здійснення підприємницької/ господарської діяльності

Перш ніж розпочати господарську діяльність у Польщі, перевірте – у якій саме формі ви маєте право її здійснювати. Початок діяльності, детальніше

Дозвіл на перебування на невизначений строк (постійне перебування, перебування довготермінового резидента Європейського Союзу)

Дозвіл на постійне перебування й дозвіл на перебування резидентів Європейського Союзу видаються на необмежений строк. На карті перебування вписується строк детальніше

Робота в Польщі
Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Оформлення паспорта громадянам України, які не досягли шістнадцятирічного віку, здійснюється на підста­ві заяви батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальни­ків, а якщо батьки детальніше