400

АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ

У нас Ви зможете знайти тільки актуальні вакансії різних професій. Також ми надаємо повне консультування.

401

РОБОТА В ПОЛЬЩІ

Робота в Польщі – це відмінний шанс забезпечити своє майбутнє! І фахівці компанії Alliance Group із задоволенням допоможуть вам!

402

БІЗНЕС ІМІГРАЦІЯ В ПОЛЬЩУ

Ви зможете легко отримати право на постійне перебування в Польщі.
Ми забезпечимо супровід.

103
101
403

ДОПОМОГА В АДАПТАЦІЇ

Ми завжди раді допомогти у вирішенні будь-яких питань, пов’язаних з Вашим облаштуванням

404

ОСВІТА В ПОЛЬЩІ

З допомогою Alliance Group ви реалізуєте свою мрію про недорогу, але ефективну освіту.

405

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

Пошук транспорту, хостелів, адміністративних установ. Підтримка геолокації. Можливість відстежити вантаж.

Ласкаво просимо на сайт компанії «Alliance Group».

Наш основний напрямок діяльності – це робота в Польщі. Так само ми надаємо послуги з імміграції до Польщі, в отриманні освіти або продовження навчання за кордоном. Можливо ви підбираєте собі хороший автомобіль і бажаєте отримати надійну та грамотну юридичну допомогу.

Для багатьох людей працевлаштування за кордоном і пошук роботи в Польщі – це велика кількість питань з мінімальною кількістю відповідей. Пам’ятайте, наше завдання полегшити можливі труднощі і максимально ефективно організувати ваше перебування в іншій країні.

Наш офіс розташований у Варшаві на вул. Інсталаторов, 7 оф. 117. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, то ви знаєте як нас знайти, щоб отримати необхідну допомогу.

Ви шукайте роботу в Польщі? Тоді ви в потрібному місці. На нашому сайті ви можете самостійно ознайомитися з необхідною інформацією, яку найчастіше шукають люди, які хочуть знайти роботу в Польщі, здобути освіту, організувати свій бізнес в новій країні або просто купити хороший автомобіль за вигідною ціною і з мінімальними ризиками та повним юридичним супроводом.

Думаєте про майбутнє ваших дітей? Ви прийшли за адресою. Ми допоможемо вам вибрати профільний ВНЗ і здобути освіту в Польщі. Допоможемо підготувати і зібрати всі необхідні документи. Зустрінемо і, якщо потрібно проконтролюємо вашу дитину (будь-який каприз за ваші гроші).

Як купити авто в Польщі? Дуже просто. У нас величезна база технічно справних і юридично чистих автомобілів. Дивіться каталог і обирайте, той який буде вам по кишені.

А може ви вирішили на довго влаштуватися в Польщі. В такому випадку ми зможемо допомогти вам з підбором нерухомості. Ми допоможемо вибрати як затишне сімейне гніздечко, так і цілий сімейний маєток. Все залежить тільки від вашого бажання. А наші юристи забезпечать належне юридичне супроводження.

Для підприємців у нас теж є що запропонувати: юридична допомога в Польщі і бухгалтерський супровід готового бізнесу або допомогу в оформленні бізнесу в Польщі.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання, то ви можете написати нам лист і наші співробітники з радістю допоможуть вам у вирішенні ваших проблем.

Агенція «Alliance Group» це ваш надійний партнер в Польщі.

Корисна інформація

Робота в Польщі
Правила обчислення строків під час процедури розгляду справи про видання дозволу на перебування

Не виконання вимог адміністрації у встановлений строк може мати дуже серйозні наслідки, наприклад, вашу заяву можуть залишити без розгляду.детальніше

Робота в Польщі
Види трудових договорів і страхування

Трудовим договором є кожен договір, незалежно від назви, на підставі якого працівник бере на себе зобов’язання виконати роботу певного роду детальніше

Освіта в Польщі
ЗРАЗКИ

Wyrażam zgodę na udział mojej córki/mojego synaдетальніше

Работа в Польше
Робота в Польщі: найпопулярніші міфи

Вирішивши, що робота в Польщі – це саме те, що має сенс спробувати, часто можуть охоплювати сумніви. Все-таки інша країна детальніше

Работа в Польше
Робота в Польщі на заводі Samsung

Хочете почати добре заробляти і працевлаштуватися на концерн зі світовим ім’ям, але не маєте особливого досвіду роботи? Хочете жити в детальніше

Работа в Польше
Робота в Польщі на заводі BMW

Багато працездатні громадяни України не можуть нормально працевлаштуватися – або працюють за сущі копійки, або зовсім не мають засобів до детальніше