АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ

У нас Ви зможете знайти тільки актуальні вакансії різних професій. Також ми надаємо повне консультування.

РОБОТА В ПОЛЬЩІ

Робота в Польщі – це відмінний шанс забезпечити своє майбутнє! І фахівці компанії Alliance Group із задоволенням допоможуть вам!

БІЗНЕС ІМІГРАЦІЯ В ПОЛЬЩУ

Ви зможете легко отримати право на постійне перебування в Польщі.
Ми забезпечимо супровід.

ДОПОМОГА В АДАПТАЦІЇ

Ми завжди раді допомогти у вирішенні будь-яких питань, пов’язаних з Вашим облаштуванням

ОСВІТА В ПОЛЬЩІ

З допомогою Alliance Group ви реалізуєте свою мрію про недорогу, але ефективну освіту.

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

Пошук транспорту, хостелів, адміністративних установ. Підтримка геолокації. Можливість відстежити вантаж.

Ласкаво просимо на сайт компанії «Alliance Group».

Наш основний напрямок діяльності – це робота в Польщі. Так само ми надаємо послуги з імміграції до Польщі, в отриманні освіти або продовження навчання за кордоном. Можливо ви підбираєте собі хороший автомобіль і бажаєте отримати надійну та грамотну юридичну допомогу.

Для багатьох людей працевлаштування за кордоном і пошук роботи в Польщі – це велика кількість питань з мінімальною кількістю відповідей. Пам’ятайте, наше завдання полегшити можливі труднощі і максимально ефективно організувати ваше перебування в іншій країні.

Наш офіс розташований у Варшаві на вул. Інсталаторов, 7 оф. 117. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, то ви знаєте як нас знайти, щоб отримати необхідну допомогу.

Ви шукайте роботу в Польщі? Тоді ви в потрібному місці. На нашому сайті ви можете самостійно ознайомитися з необхідною інформацією, яку найчастіше шукають люди, які хочуть знайти роботу в Польщі, здобути освіту, організувати свій бізнес в новій країні або просто купити хороший автомобіль за вигідною ціною і з мінімальними ризиками та повним юридичним супроводом.

Думаєте про майбутнє ваших дітей? Ви прийшли за адресою. Ми допоможемо вам вибрати профільний ВНЗ і здобути освіту в Польщі. Допоможемо підготувати і зібрати всі необхідні документи. Зустрінемо і, якщо потрібно проконтролюємо вашу дитину (будь-який каприз за ваші гроші).

Як купити авто в Польщі? Дуже просто. У нас величезна база технічно справних і юридично чистих автомобілів. Дивіться каталог і обирайте, той який буде вам по кишені.

А може ви вирішили на довго влаштуватися в Польщі. В такому випадку ми зможемо допомогти вам з підбором нерухомості. Ми допоможемо вибрати як затишне сімейне гніздечко, так і цілий сімейний маєток. Все залежить тільки від вашого бажання. А наші юристи забезпечать належне юридичне супроводження.

Для підприємців у нас теж є що запропонувати: юридична допомога в Польщі і бухгалтерський супровід готового бізнесу або допомогу в оформленні бізнесу в Польщі.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання, то ви можете написати нам лист і наші співробітники з радістю допоможуть вам у вирішенні ваших проблем.

Агенція «Alliance Group» це ваш надійний партнер в Польщі.

Корисна інформація

Сезонна робота в Польщі – збір ягід

Якщо вас це не лякає, то така сезонна робота в Польщі може принести вам те, чого вам хотілося і, в детальніше

Работа в Польше
Робота в Польщі

Для всіх тих, кого приваблює робота в Польщі безкоштовно, Альянс груп звертає увагу на те, що працевлаштування можливе виключно за детальніше

Работа в Польше
Робота в Польщі безкоштовно в Novotel Warszawa Centrum

Часто для тих, кого цікавить робота в Польщі безкоштовно, є одним з найважливіших питання розміру зарплати. І це цілком зрозуміло, детальніше

Бесплатные вакансии
Безкоштовні вакансії в Польщі на заводі MERCEDES

В Альянс груп постійно є безкоштовні вакансії для працевлаштування в Польщі і ми зможемо підібрати для вас ту роботу, яка детальніше

организации
ОРГАНІЗАЦІЇ, ЯКІ ДОПОМАГАЮТЬ УКРАЇНЦЯМ

MIGRANT INFO POINT, COLLEGIUM CHEMICUM, Адреса: ul. Św. Marcin 78, pok. 421, Poznań, тел.: +48 503 979 758детальніше

Робота в Польщі
Надання польського громадянства

До заяви про надання громадянства варто додати документи, які підтверджують дані та інформацію, що викладені в заяві; можете скористатися переліком детальніше

Освіта в Польщі
Вступ

Іноземці мають право на освіту й опіку в усіх ти­пах державних дитячих садочків і шкіл до досягнення 18 років або детальніше

Дозвіл на тимчасове перебування (карта тимчасового перебування)

Закон «Про іноземців» встановлює кілька базових передумов, що можуть становити підставу для надання дозволу, хоча допускається також можливість надання дозволу детальніше