5 кращих ресторанів. Робота в Польщі

Робота в ПольщіРобота в Польщі

Сама найближча до нас європейська країна – це, звичайно ж, Польща. Тому саме сюди найчастіше їдуть наші співвітчизники. Більшість з них привертає саме робота в Польщі, адже це можливість хорошого заробітку і отримання соціальної захищеності. Але також країна приваблює і місцевими пам’ятками, з якими так цікаво знайомитися.

Знайомимося зі смачною стороною Польщі

Все більшою популярністю в усьому світі починає користуватися гастрономічний туризм. Кращі ресторани, національні смаколики, найавторитетніші кухаря і неймовірна атмосфера – все це точно запам’ятається вам назавжди.

Нижче, рекрутингова компанія Альянс груп, завдяки якій багатьма українцями була знайдена хороша робота в Польщі, підготувала рейтинг п’яти кращих ресторанів країни. Ось вони – кращі з кращих:

1. Atelier Amaro. Про це ресторані написано стільки, що дуже складно сказати щось нове. Цей заклад вже довгий час вважається найкращим, а його шеф-кухар – гуру світового ресторанного бізнесу. «Ательє» – перший заклад в країні, яке спромоглося отримати мішленівську зірку! Тут подаються незвичайні страви національної кухні – справжні шедеври, які готуються з продуктів, вирощених на власному сільськогосподарському господарстві. Незважаючи на високу цінову політику, вільних столиків не буває – треба бронювати дуже заздалегідь.

2. Senses. Це найбільший конкурент закладу зазначеного вище. Незважаючи на те, що Senses з’явився всього кілька років тому, він вже отримав зірку Мішлена. Тут панує польська національна кухня, але не в чистому її вигляді, а в цікавій інтерпретації. Тут панує дивний смак, який воістину захоплює. Тут зустрічаються абсолютно неймовірні смакові поєднання. А ще меню не є постійним – воно постійно змінюється і доповнюється. На особливу увагу заслуговує традиційний польський вугор з селерою і японським вакаме.

3. Zielony Niedźwiedź. У цьому ресторані ідеально буквально все. Його шеф-кухар навчався за межами Польщі і став переможцем Top Chef. Лейтмотивом кухні є справжні польські кулінарні традиції, які панували тут до 30-х років минулого століття. Продукти для їх приготування підбираються дуже вибірково – тільки кращі виробники можуть стати постачальниками. А ще тут просто чудове місце розташування – в парку Брейера на самому березі річки Вісли. Особливо приємно ласує приголомшливими смакотою в теплі деньки і милуватися неймовірно приємним пейзажем.

4. Mąka i Woda. Цей заклад пропонує страви виключно італійської кухні. І це не дивно, адже його засновник справжній корінний неаполітанець. Фішка ресторану – величезна піч, в якій страви готуються при температурі в 480 градусів. для запікання піци потрібна всього хвилина! Обов’язково стота спробувати легендарні равіолі з рідким жовтком, рикоттой, коричневим маслом і ароматними спеціями. Ось тільки столик бронюйте хоча б за кілька тижнів.

5. Bibenda. Цей ресторан дуже популярний ще й тим, що на відміну від всіх інших, славиться дуже помірної ціновою політикою. Тут досить короткий меню, але воно постійно змінюється. При його складанні приймається сезонність овочів і фруктів, для приготування страв використовуються екологічно чисті продукти і їх походження часто вказується в меню.

Всі ці заклади мають дуже затишну обстановку і пропонують занурення в приємну атмосферу – час летить абсолютно непомітно.

Робота в Польщі в ресторанному бізнесі

Звичайно, багато хто може дозволити собі просто посидіти в кращих ресторанах країни. Але ось для більшості ці заклади будуть більш цікаві в іншій іпостасі. Робота в Польщі в ресторанному бізнесі дуже популярна, як запевняють в Альянс груп. Українці можуть займати різні посади – в залежності від умінь і досвіду роботи. У багатьох випадках дається шанс і тим, хто раніше не працював у цій сфері. І в кожному з цих випадків мова йде про офіційне працевлаштування та повний соціальний пакет.

Можливо, це саме той шанс, якого ви чекали – не відкладайте на потім можливість спробувати!