Автострахування в Польщі

Страховки на автотранспорт від відомих компаній. Швидко, дешево, надійно! + 48-518-149-845 viber

Автострахування в Польщі

Купівля авто в Польщі – найпростіший і найдоступніший спосіб вирішення проблеми індивідуального переміщення.

Знайти відповідне оголошення не складає великих труднощів. Для цього скористайтеся ресурсами найпопулярніших польських сайтів з продажу автомобілів:

www.tablica.pl;
www.otomoto.pl;
www.allegro.pl.
Купівля авто може здійснюватися як у приватника, так і у юридичної особи – це вирішує сам покупець. Однак, слід враховувати, що правила реєстрації автомобілів в цих випадках відрізняються.

Ми допоможемо розібратися у всіх тонкощах покупки і реєстрації автомобілів в Польщі. З нашою допомогою автолюбителі без особливих проблем зможуть придбати будь-яку вподобану авто.

оформлення покупки

Якщо автомобіль купується у приватної особи, між сторонами підписується договір купівлі-продажу в двох примірниках. Ніяких нотаріусів, завірених копій і т. Д. Головне, щоб договір був заповнений без помилок.

Крім договору, попередній власник повинен віддати реєстраційний талон, страховку, карту поязду, якщо така була видана (за законами Польщі, ввезені в країну після 2006 року автомобілі повинні мати спеціальну карту, в якій зазначаються всі зміни щодо даного засобу – власники, технічні параметри і т. д.) і всі документи, які стосуються автомобіля, що купується.

Реєстрація автомобіля

Після оформлення угоди і оплати податку потрібно звернутися до відділу комунікацій – фахівці цієї структури зареєструють автомобіль.

Для реєстрації автомобіля необхідно:

прописка або тимчасова прописка;
оригінал договору купівлі-продажу;
реєстраційний талон з дійсним технічним оглядом;
дійсна страховка (автострахування в Польщі).