Безкоштовні вакансії в Польщі на заводі MERCEDES

Безкоштовні вакансії в ПольщіБезкоштовні вакансії в Польщі

Для того щоб дати собі і своїй родині найнеобхідніше і навіть більше – не обійтися без хорошої зарплати. А ось отримати її в Україні, часто, буває практично нездійсненним завданням. Тому багато українців намагаються знайти безкоштовні вакансії в Польщі. Тут дійсно простіше працевлаштуватися, а зарплати вищі, ніж на батьківщині, навіть для тих, у кого немає досвіду і знання мови. Запорукою успіху в цій ситуації може стати хороший посередник, який не тільки зможе підібрати для вас потрібні вакансії, але і не обдурить за умовами роботи.

Компанія Альянс груп вже протягом багатьох років сприяє українцям в пошуку роботи в Польщі. Серед наших партнерів найбільші підприємства країни, наприклад, завод MERCEDES. Ми гарантуємо виключно офіційне працевлаштування та прозорі умови співпраці. Приємним буде і те, що підбір вакансій проводиться абсолютно безкоштовно і не зажадає від вас ніяких витрат.

Нижче розберемо особливості роботи на заводі MERCEDES – можливо, саме вона підійде вам більше всього, і ви зважитеся спробувати себе в новій ролі.

Умови роботи на заводі MERCEDES в Польщі

MERCEDES – це величезний відомий у всьому світі автомобільний концерн. Його представництва є в більшості країн світу, в тому числі і в Польщі. Тут високі стандарти якості, але, разом з тим, відмінні умови праці, тому, розглядаючи безкоштовні вакансії в Польщі, на заводі MERCEDES має сенс зупинитися. Хороші зарплати і комфортне робоче місце – стануть вагомими аргументами.

Також багатьох залучають і такі аспекти:

· Наявність гуртожитку. У більшості випадках, працівники проживають в гуртожитках абсолютно безкоштовно. Умови проживання цілком комфортні – розміщення по 2-4 людини в кімнаті, санвузол, кухня, плита, холодильник, зручне спальне місце.

· Нормований робочий день. Графік роботи позмінний, де кожна зміна складається з 10 годин. Якщо з’являються аврали і потрібно йти на переробку, то вона оплачується за подвійним тарифом. Це ж стосується виходів на роботу у вихідні та святкові дні.

· Два вихідних в тиждень. Робота проводиться з понеділка по п’ятницю, а у вихідні дні ви можете знайомитися з містом, вивчати мову або просто відпочивати.

· Уніформа за рахунок роботодавця. Вам не доведеться купувати за свій рахунок робочий одяг – вона видається абсолютно безкоштовно.

Робота на заводі нескладна і не вимагає ніяких специфічних знань. Все навчання проводиться безпосередньо перед виконанням обов’язків. Правда випробувальний термін становить два тижні, але це цілком звичайна практика.

Які вимоги висуваються перед співробітниками заводу MERCEDES в Польщі?

В принципі, на цьому заводі цілком адекватні вимоги до персоналу і немає ніяких перегинів. Але, все ж, озвучити правила прийому на роботу – має сенс:

· Наявність трудової візи. Працевлаштування виконується виключно офіційно, тому у вас повинна бути відкрита робоча віза. Якщо ж у вас леї немає, ми готові допомогти в її отриманні.

· Вік молодше 20-ти років. Дуже рідко тут робиться виняток і проводиться прийом людей молодше 20-ти річного віку. А ось верхній поріг практично відсутня.

· Гарне здоров’я і можливість бути весь день «на ногах». Практично вся зміна проходить стоячи, тому важлива непогана фізична форма і відсутність проблем зі здоров’ям.

· Уміння виконувати монотонну роботу. Практично всі безкоштовні вакансії в Польщі на заводі MERCEDES зводяться до монотонного праці день у день. Далеко не кожен зможе так працювати і не занудьгувати.

· Відсутність шкідливих звичок. На виробництві за зміну є всього два технічних перерви по 15 хвилин і один півгодинний обід. Так що особливо бігати на перекури – не вийде. Так що теж варто задуматися про це.

В Альянс груп постійно є вакансії для працевлаштування в Польщі і ми зможемо підібрати для вас ту роботу, яка підійде вам більше всього. Це може бути як завод MERCEDES, так і маса інших підприємств в різних галузях. Звертайтеся і починайте заробляти вже в найближчому майбутньому!