Заповнення візової анкети

Ні для кого не секрет, що заповнення візової анкети, збір і підготовка «правильних» документів один з перших і найважливіших етапів на шляху до позитивного результату і отримання довгоочікуваної Шенгенської візи. Неправильно зібрані документи або безграмотно заповнена анкета – це підстава для отримання відмови.

Оформлення ВНП в Польщі

ВНП (вид на проживання) – документ (в Польщі – пластикова карта), що посвідчує особу іноземця та одночасно підтверджує отримання ним дозволу на проживання в Польщі. ВНП – вид на проживання – дозволяє тимчасове проживання на території Польщі.

Оформлення ПМП в Польщі

ПМП – абревіатура, що позначає «постійне місце проживання». Загальновідомо, що більшість людей не так трактують таке поняття, як постійне місце проживання (ПМП). Багато його плутають з видом на проживання. Однак є істотні відмінності між поняттями «Вид на проживання» і «постійне місце проживання».

Отримання ідентифікаційного коду

Рано чи пізно всі стикаються з необхідністю вказати свій номер PESEL, який потрібен при відкритті банківського рахунку, рекрутації в ВУЗі, виклик швидкої допомоги або поїздці в лікарню. Номер PESEL отримують не тільки іноземці, а й кожен громадянин країни. PESEL – Польська Універсальна електронна система для реєстрації населення.

Громадянство в Польщі

Іноземцям можливе оформлення польського громадянства. Але не всім. Тут є ряд правил, які потрібно дотримуватися. Видає громадянство тільки Президент цієї країни. При цьому від іноземця потрібно правильне оформлення всіх документів, а також чітко сформульовані відповіді, чому він хоче бути громадянином Польщі. Відзначимо, що на сьогодні громадянином може стати людина, яка працює або має бізнес в цій країні, і живе не менше 3-х років в статусі ПМП.

Отримання прописки

Zameldowanie – в перекладі з польської мови означає “Прописка” або “Реєстрація”. Вам необхідно мати тимчасову або постійну прописку і це не залежить від того чи є Ви громадянином Республіки Польща або ж Ви є іноземним громадянином. Це стосується як студентів, проживаючих у гуртожитках, так і студентів, котрі проживають на знімних квартирах, так і до іноземців, які проживають у Польщі в інших цілях. Для іноземців єдиний варіант – Тимчасова реєстрація.

Карта поляка

Карта поляка – документ, що підтверджує членство в польській нації, яка може бути надана особі, яка має польське громадянство або дозвіл на поселення на території Польської Республіки і проголошена приналежність до польського народу, та відповідає встановленим умовам. Карта поляка була створена на підставі Закону від 7 вересня 2007 року польською Хартії (Dz. U. від сел. 1280 2007 року N: 180,), який визначає повноваження власника польської хартії …

ALLIANCE GROUP – ІММІГРАЦІЯ