Магазин Carrefour – робота в Польщі для українців

Робота в ПольщіРобота в Польщі

Кожен мріє жити в достатку і не ламати голову тим, де взяти гроші на існування. Це в нашій країні вдається багатьом з великими труднощами – постійний брак робочих місць і мізерні оклади накладають свої відбитки. Якщо ви не хочете вважати гроші, працюючи цілодобово, проблему може вирішити робота в Польщі – безкоштовно її знайти можна за допомогою фахівців рекрутингової компанії Альянс груп. Наприклад, непогані варіанти пропонує магазин Carrefour. Робота в Польщі для українців тут є завжди, а умови праці і зарплата – цілком прийнятні, особливо, за українськими мірками.

Так що в цій статті ми і поговоримо про те, що чекає наших співвітчизників, які вирішили влаштуватися в дану мережу магазинів: які вимоги висуваються, які умови роботи і заробітна плата.

Магазин Carrefour – яка робота може чекати українців?

Польська мова дуже схожа на українську і у наших співвітчизників рідко виникають складнощі з його розумінням. Однак, висловлюватися на ньому відразу ж не виходить ні в кого. Його вивчення хоч і займає зовсім небагато часу, але вимагає практики. Вкладені зусилля окупляться з лишком. По-перше, вам буде комфортніше в країні, а, по-друге, ви зможете претендувати на більш високі посади.

Наприклад, якщо говорити на прикладі магазинів Carrefour, то при знанні польського, можна розраховувати на посади, пов’язані зі спілкуванням з людьми – персоналом, постачальниками або клієнтами. Це може бути як посаду касира, так і посаду керуючого. Тут вже буде все залежати від особистих даних, досвіду роботи і того, як себе зарекомендуєте.

Якщо вже говорити про вакансії, на яких не потрібен досвід роботи і знання польської, то це можуть бути:

· Обвальщик мяса;

· Працівники в цех кулінарії;

· Вантажник;

· Прибиральник;

· Сортувальник товару;

· Маркірувальник.

Робота в Польщі безкоштовно в мережі магазинів Carrefour – які умови праці і зарплата?

В середньому, вакансії, які передбачають некваліфіковану працю і які не потребують знання мови і досвіду роботи, оплачуються в межах плюс-мінус 700 євро в місяць – чистими на руки. За вашим бажанням, ця сума може видаватися вам готівкою або ж переводитися на вашу банківську карту. Тут уже кожен сам вільний вибирати як йому зручніше.

Що стосується обов’язкових вимог до персоналу, то у кожного претендента на посаду повинна бути медична картка, що підтверджує відсутність захворювань і хороший стан здоров’я. Також вкрай небажані шкідливі звички, які можуть перешкодити робочому процесу.

Робота в Польщі безкоштовно в мережі Carrefour від компанії Альянс груп може припускати кілька робочих змін з різною тривалістю. Але, як правило, співробітники проводять на робочому місці 8-10 годин на добу.

Що стосується обідньої часу і технічних перерв, то вони не оплачуються, їх кількість і тривалість регламентуються, так що затягувати не варто. при старанне виконання своїх обов’язків, можлива виплата преміальних бонусів, а згодом – і перехід на більш цікаву посаду.

Питання житла при роботі в мережі магазинів Carrefour

Деяким співробітникам-іноземцям надаються койко-місця в готелі для персоналу. Якщо ж ви не хочете задовольнятися койко-місцем, то має сенс самостійно вирішувати питання житла. Це може бути як ціла квартира, так і тільки кімната в ній. До речі, в компанії Альянс груп не прийнято кидати клієнтів на свавілля в чужій країні. Тому ми завжди всіляко сприяємо у вирішенні ваших питань. Зокрема, готові допомогти в пошуку та оренді житла, виходячи з ваших запитів і можливостей.

Якщо цікавить робота в Польщі безкоштовно в магазинах Carrefour – обов’язково звертайтеся до нас. Ми легко знайдемо вакансії для вас і не візьмемо за це ні копійки – наші послуги абсолютно безкоштовні для українських претендентів.