Освіта в Польщі

Якщо вашій дитині або вам самим вже час задуматися про те, де саме здобути вищу освіту, то саме час розглянути варіант навчання не в одному з наших вітчизняних ВНЗ, а освіту в Польщі. На користь цього рішення говорить безліч аргументів і в ході прочитання цієї статті, ви зрозумієте, що саме таким чином ви зможете реалізувати свою мрію про недорогу, але ефективну освіту, а також про власну реалізації в одній з Європейських країн. Тим більше, що за допомогою компанії Alliance Group – це легко здійсненна задача!

Чому навчання в Польщі є кращою альтернативою вітчизняному?

Якщо думати стереотипно, то після закінчення школи, у вас є лише один шлях – вступити в вітчизняний інститут або ж зовсім залишитися без освіти. Але це думка зовсім неправильна. У нинішній час, тільки ви вирішуєте де вам жити, де вчитися і як будувати власне майбутнє. І, як показує практика, отримання освіти в закордонному вузі відкриває в рази більше можливостей, ніж якщо ви вивчитесь в нашій країні.

Нижче наведемо лише кілька фактів, які найбільш повно розкривають переваги навчання в Польщі:

Прийнятна вартість. Як би це не було парадоксально, але навчання в Польщі, часто не тільки не дорожче, але і в ряді випадків дешевше, ніж у ВНЗ нашої країни. Особливо, якщо до цього питання ви підготуєтеся більш грунтовно і хоч трохи підучите польську. Наприклад, вартість навчання на польському становить від 700 євро в рік для українського студента. Якщо ж ви хочете вчитися англійською, то і в цьому випадку ціна буде не високою – в районі 1250 євро в рік. Погодьтеся, це зовсім не дорого!

Можливість побудувати кар’єру. Як показує практика, більшість студентів, ще навчаючись у ВНЗ, починають працювати за обраною спеціальністю. Та й при вищих навчальних закладах передбачені відділи працевлаштування, які дозволяють випускникам влаштуватися на роботу і будувати свою кар’єру в Польщі.

Розташування. Польща наш найближчий сусід, відповідно на дорогу туди і назад піде зовсім небагато часу – ви зможете досить часто приїжджати до рідного міста і відвідувати своїх близьких!

Світ без кордонів. Всі польські студенти можуть вільно переміщатися по країнах Євросоюзу. Тому освіту в Польщі відкриє перед вами різні країни, ви зможете подорожувати в своє задоволення і відвідувати нові країни!

Високий рівень життя. Не варто забувати і про те, що в Польщі дійсно високий рівень життя, який відповідає всім світовим стандартам для розвинених країн. Ви просто відкриєте для себе нове життя.

Високий рівень освіти і відмінна матеріально-технічна база ВНЗ. Ви зможете отримати дійсно глибокі знання, а ваш диплом буде не тільки зізнаватися, але і цінуватися в усьому світі.

Чому саме Alliance Group?

Ми працюємо в даній сфері вже протягом багатьох років і можемо з гордістю заявити, що з нашою допомогою освіту в Польщі отримали тисячі абітурієнтів. Про що це говорить? Та хоча б про те, що у нас є необхідний досвід і ми зможемо не тільки надати вам допомогу у виборі ВНЗ, а й підготувати всі необхідні документи для зарахування на навчання.

Тому, якщо ви зацікавлені в тому, щоб навчання в Польщі вже скоро стало реальністю для вас – просто звертайтеся в Alliance Group. Ми вже готові приступити до реалізації ваших планів!

ALLIANCE GROUP – твоє успішне майбутнє в Європі!