ПМП – абревіатура, що позначає «постійне місце проживання».

Загальновідомо, що більшість людей не так трактують таке поняття, як постійне місце проживання (ПМП). Багато його плутають з видом на проживання. Однак є істотні відмінності між поняттями «Вид на проживання» і «постійне місце проживання», а також між умовами надання цих статусів іноземним громадянам або особам без громадянства.

В яких випадках видається ПМП?

 • При укладанні шлюбу з громадянином Польщі, або іноземцем, що мають постійне місце проживання в Польщі.
 • При можливості довести, що Ви маєте польське походження, можна подати заяву про надання ПМП в Польщі. Репатріант – особа польського походження, яка прибула до Польщі по репатріаційній візі, щоб оселитися на ПМП. Щоб отримати репатріаційну візу, потрібно щоб хоча б один з батьків або дідусь/бабуся (прадід/прабабуся) був польської національності.
 • При успішній роботі фірми, коли по бізнес-імміграції протягом п’яти років створена фірма працює успішно, іммігрант має право подавати прощення на отримання ПМП.
 • При просуванні постійної успішної роботи в Польщі, коли є постійне джерело доходу, то вже через 5 років можна сміливо подавати прощення про надання ПМП.
ПМП і його переваги.

Воно дозволяє вам жити в певній країні без необхідності обов’язково оформляти дозвіл на перебування і дозвіл на роботу. Ви можете в будь-який час, коли вам дозволять ваші справи, відвідувати цю країну, отримувати всі ті соціальні пільги та гарантії, які остання надає своїм громадянам. Оскільки дозвіл на роботу не потребують, то ви можете організувати свій бізнес, отримати кредит для його процвітання, отримати послуги медичного характеру – все це для людей з ПМП однаково таке ж, як і для громадян країни.

Умови придбання машин, квартир, відкриття свого рахунку в банку – різниці немає ні в чому. Безсумнівно, що у людей з ПМП існують не тільки такі ж права, а й обов’язки, які однакові з громадянами країни. Він повинен неухильно дотримуватися норм законодавства, поважати традиції країни його проживання, своєчасно надавати всі відомості про свої доходи в територіальні податкові органи і так далі.

Відмінністю є лише те, що у людини з ПМП немає права бути обраним до органів влади, він не може бути покликаний в армію або служити в міліції. Лише це і є головною відмінністю між громадянами певної країни і людьми з ПМП. При цьому в даний час в країнах практикується така можливість, як отримання громадянства тієї чи іншої держави, за умови, що ви проживаєте там досить тривалий час.

Заповніть форму зворотнього зв'язку, з бажаним видом отримання послуги і ми зв'яжемося з Вами, проконсультувавши Вас з даного питання

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Ваш номер телефону (обов'язково)

Які послуги Вас цікавлять?(обов'язково)
Оформлення ВНПОформлення ПМППошук архівних даних в Польщі

Повідомлення

Документи для отримання права на проживання

Список необхідних документів, які необхідно зібрати і надати для отримання ПМП в Польщі:

 • Заява
 • Довідку про наявність прописки
 • Документ, який підтвердить безперервність 5-річного перебування в Польщі
 • 5 недавніх фотографій, формат їх 3х4
 • Документи про освіту та професії
 • Коротку біографію
 • Дані про джерело доходів

Ваші дані будуть розглянуті воєводою, який прийме рішення про надання права на проживання для Вас на території Польщі. Проживши в такому статусі більше 3-х років, Ви можете претендувати на отримання громадянства в Польщі.

ALLIANCE GROUP – ІММІГРАЦІЯ