Купівля в Польщі (регіони)

Варіант – купівля машини в Польщі. Доступний і простий варіант.

Знайти відповідне оголошення не складає великих труднощів, скориставшись пошуком авто на найпопулярніших сайтах:

  • www.tablica.pl
  • www.otomoto.pl
  • www.allegro.pl

Купівля машини може здійснюватися як у приватника, так і у юридичної особи. Вирішує тільки сам покупець. Але слід зазначити, що реєстрації автомобілів в цих випадках відрізняються.

Ми зможемо допомогти Вам розібратися у всіх тонкощах покупки і реєстрації автомобілів в Польщі. Тому автолюбителю вдасться легко придбати машину, без зайвих проблем.

Оформлення покупки

Якщо автомобіль купується у приватної особи, то між сторонами підписується договір купівлі-продажу в двох примірниках. Ніяких нотаріусів, завірених копій і т.д. Головне, щоб договір був заповнений без помилок.

Крім договору, попередній власник повинен віддати реєстраційний талон, карту поязду, якщо така була видана (закон Польщі, в якому зазначено, що автомобілі, ввезені в країну після 2006 року, повинні мати карту автомобіля, в якій зазначаються всі зміни, щодо даного автомобіля – власники, тех. параметри і т.д.), страховку і всі документи, які стосуються авто.

Купівля машини в Німеччині

У Польщі дуже популярним є покупка б / у автомобілів в сусідній Німеччині, так як там можна купити машину в хорошому стані за дуже привабливою ціною (якщо порівняти українські та російські ціни, різниця велика; вартість складає близько шостої частини від вартості, порівнюваних цін). У будь-якій невідомій справі є кілька важливих «але». По-перше, знання німецької мови; по-друге, при оформленні необхідно пройти тех. огляд, заплатити мито і ресайклінговий збір і плюс стандартні витрати на реєстрацію.

Прийнявши до уваги дану інформацію, простіше купити машину в Польщі.

Особливості покупки автомобіля в Польщі

Якщо Ви купуєте автомобіль у юридичної особи (компанії), то звільняєтесь від сплати податку. При цьому отримуєте довідку, з якої не потрібно робити додаткових виплат.

При покупці авто у приватника цей податок доведеться заплатити. Складає він 2% від ціни договору. При цьому зберігається протягом місяця договір про страхування ОС. Якщо ж Ви купуєте авто у фірми, Вам можуть запропонувати оформлення страхового поліса на 30 днів або страхування кожен день. В останньому випадку страховою компанією буде налічуватися певна сума в день. У будь-якому випадку, Вам доведеться оформляти страховку протягом тридцяти днів.

Зареєструвати автомобіль можна в Міському управлінні або Департаменті комунікації повятового староства. Якщо в місті, де живете Ви, є управління, тоді краще звернутися туди.

Реєстрація автомобіля

Після оформлення угоди, оплати податку, необхідно звернутися до відділу комунікацій, де, власне, автомобіль і реєструється.

Для реєстрації автомобіля необхідно:

  • прописка або тимчасова прописка
  • оригінал договору купівлі-продажу
  • реєстраційний талон з дійсним тех. оглядом
  • дійсна страховка.
ALLIANCE GROUP — ПОСЛУГИ