Для кожної нової або діючої компанії зареєстрованої в Польщі з іноземними правлінцями важливий початковий процес становлення. Для успішного старту бізнесу за кордоном необхідні грамотні підходи і рекомендації. Наша компанія допоможе Вам подолати складнощі на початковому етапі і при необхідності протягом всього періоду ведення бізнесу.

Основою для ведення бізнесу в будь-якій країні є знання законів місцевих ринків, економіки, а також звичок і традицій жителів тієї держави, в якому буде здійснюватися підприємницька діяльність.

Послуги з розвитку і ведення бізнесу:

При старті нового бізнесу, особливо важливе значення має:

Ринкова інформація:

Основний ринковою інформацією є ціни постачальників досліджуваного ринку, ситуація щодо попиту і пропозиції. Така інформація повинна виходити з незалежних джерел, в різних форматах.

Сегментація ринку:

Сегментація ринку -це поділу ринку на підгрупи, об’єднані по одному або декільком істотним ознакам. Часто використовуються такі сегментації: географічна, статева, демографічна і т. д.

Тенденція ринку:

Необхідно враховувати тенденції щодо зростання або падіння досліджуваного ринку в певний період часу. Досить складно оцінити розмір ринку при старті нового бізнесу, так як необхідні історичні статистичні дані та експертні дані інсайдерів. В цьому випадку можна намагатися отримати похідні цифри від кількості потенційних споживачів, розділивши їх на сегменти.

Допомога підприємцям в створенні і успішному розвитку свого бізнесу

У разі необхідності ми допоможемо:

  • вивчити для Вас ринкову інформацію, підготувати дані по сегментації і тенденції ринку за напрямками вашого бізнесу,
  • дослідити ринок, що цікавить Вас (збут продукції або надання послуг, покупка товарів або послуг і т.д.).
  • організувати експорт товарів до Польщі або імпорт з Польщі,
  • встановити контакти з партнерами по бізнесу,
  • підібрати покупців, постачальників і партнерів, а так само порекомендувати інвесторів,
  • скласти бізнес-план компанії.

Завдяки досвіду фахівців нашої компанії, ми гарантуємо ефективне супровід бізнесу та представлення Ваших інтересів у взаємовідносинах з клієнтами, партнерами, а також державними органами.

Консультації та послуги для осіб, які планують виїзд до Польщі, тимчасово і постійно проживають і працюють в Польщі.