Робота в Польщі. Августов (Augustów)

Робота в ПольщіРобота в Польщі

Для багатьох українців робота в Польщі стає все більш привабливою ідеєю. У цій країні, на відміну від нашої, є дефіцит працівників, при цьому зарплати за нашими мірками – більш, ніж гідні. Тому, втомившись від мізерних доходів і постійному остраху залишитися без роботи, багато наших співгромадян вирішуються на кардинальні зміни в своєму житті і переїжджають в сусідню країну.

При цьому, успіх операції в великій мірі залежить від того, наскільки правильно ви вибрали своє майбутнє місце проживання. Для тих, хто любить, щоб життя вирувало і вирувала, Альянс груп підбере вакансії в великих містах. А, якщо вам більше до душі спокій і умиротворення, то рекомендуємо звернути увагу на Августов.

Кому підійде життя в Августа?

Робота в Польщі є у всіх містах – і в мегаполісах, і в глибинці. Тому вибирати є з чого і має сенс придивитися максимально уважно. Що стосується Августа, то це зовсім крихітне містечко, населення якого ледве перевалила за позначку в 30 000 жителів. Проживання в ньому завжди пов’язане з надзвичайним спокоєм.

Також варто відзначити, що цей населений пункт є курортом і славиться дивно чистим повітрям. Він стоїть прямо на серпневих каналі і оточений хвойними борами. Найчистіше, насичений корисними речовинами, повітря сприятливо впливає на здоров’я, тому це місце вже багато десятків років вважається курортом – багато поляків приїжджають просто відпочити і оздоровитися.

Виходячи з цього, можна сказати з великою часткою впевненості, що Августов найбільше підійде тим, хто любить розмірене тихе життя, цінує красиві пейзажі і прагне до максимальної екологічності. У місті є вся необхідна інфраструктура для комфортного життя сучасної людини – магазини, салони краси, кінотеатр, кафе, ресторани. При цьому розташоване це все дуже компактно, тому все, що потрібно – завжди поруч.

До речі, в околицях регулярно проводяться етно-фестивалі і всілякі виставки, тому можна говорити про те, що культурне життя досить насичена.

Пам’ятки або що подивитися, куди сходити в Августа

Городок насправді не великий, тому похвалитися величезним кількістю цікавинок явно не зможе. Найбільше його надбання – це Серпневий канал, неймовірної краси природа і чисте повітря. Але, якщо ви все ж захочете знайти цікавинки в місті, то це легко здійсниться. В обов’язковому порядку рекомендуємо прогулятися до таких місць:

· Базиліка Найсвятішого Серця Ісуса, яка свою історію веде від початку XX століття;

· Барочний монастирський комплекс Різдва Діви Марії, рік побудови якого – тисячу сімсот двадцять шість;

· Пошта і яхт-клуб, яким близько сотні років;

· Краєзнавчий музей розповість про історію міста і будові каналу;

· Музей уланів, що привертає увагу всіх чоловіків своїми цікавими експозиціями;

· Костел Ченстоховської Діви Марії.

Ну, і, природно, можна і потрібно прогулюватися по набережній каналу. Вона дуже красива і облагороджена, тому прогулянки приємні в будь-який час року. До речі, дуже впадає в очі той факт, що абсолютно всі вулички в місті дуже чисті і світлі. Так що, куди б ви не відправилися на прогулянку, всюди буде це в задоволення.

Ким можна працювати в Августа?

Для тих, кого тягне робота в Польщі, це буде чи не найважливішим. Незважаючи на зовсім скромні розміри містечка, все ж, вакансії знайти в ньому можна. Це можуть бути професії зі сфери обслуговування, які затребувані завжди і всюди – няні, гувернантки, продавці, офіціанти, покоївки. Також є попит на робітників у суднобудівній компанії і на місцевій меблевій фабриці. Варто відзначити і підвищену любов городян до ландшафтним дизайнам, тому послуги садівника завжди в пошані.

З Альянс груп ви гарантовано знайдете вакансію в будь-якому польському місті, а також отримаєте кваліфіковану допомогу при підготовці до поїздки і на перших порах перебування в країні. Тут вам допоможуть, звертайтеся!