Робота в Польщі. Легніца (Legnica)

Робота в ПольщіРобота в Польщі

Жити на батьківщині, потенційно хотілося б кожному. Але не у всіх виходить домогтися потрібних показників в рідній країні. Відсутність хорошої роботи, тяжкі умови праці, мізерні зарплати і повна невизначеність у перспективах – це все змушує шукати інші варіанти і часто робота в Польщі стає дійсно правильним рішенням. Якщо все передбачити і продумати, тут можна відмінно влаштуватися і забезпечити собі хороший рівень життя. Для тих, хто хотів би жити в добре розвиненому місті, але при цьому не схильний до життя в столиці, відмінно може підійти Легніца.

Це місто розташоване на західній частині країни, в Нижньосілезькому воєводстві. Його населення складає більше 100 000 чоловік, якщо вірити офіційним даним. Тут добре розвинена інфраструктура, завжди є достатня кількість робочих місць, на які із задоволенням беруть українців. Пояснюється це просто – місто досить близький до Німеччини, тому працездатне населення часто виїжджає на заробітки туди, що викликає брак кадрів.

Що можна побачити і куди піти у Легниці?

У це місто просто неможливо не закохатися! З одного боку, місто веде свою історію з 12 століття і має в своєму розпорядженні довгу цікаву історію, яка ніби застигла в стінах старовинних будівель. З іншого боку – тут чудово продумана інфраструктура і в місті є абсолютно все для комфортного життя. Так що можна з упевненістю сказати, що Легніца поєднує в собі шарм середньовіччя з комфортом сучасності.

Що ж стосується того, що потрібно подивитися в місті, то пам’яток тут досить багато. Але місцями обов’язковими до відвідування – є:

 • Замок П’ястів. Він є візитівкою міста і відображений на марці 70-го року.
 • Мавзолей династії П’ястів. Його ви знайдете в костелі Найсвятішого Яна.
 • Євангельський костел Діви Марії.
 • Ратуші. Їх у Легниці дві: Стара Ратуша, в її будинку знаходиться адміністрація театру і Нова – в якій знаходиться Міська Рада.
 • Вежі міської стіни. У Легниці деякі з них збереглися ще з XV.
 • Стара ринкова площа і фонтан під назвою «Сирена».
 • Собор Апостолів Петра і Павла.
 • «Лицарська академія».

Також можна відвідати музей міді. Правда, варто розуміти, що незважаючи що він, виходячи з назви, має усіма своїми експозиціями розповідати про цей метал, все ж, насправді ж, він більш орієнтований на історію країни в цілому і на історію міста. До речі, рік його заснування – 1879. Так що музей досить старий і подивитися в ньому точно є на що.

Куди можна дістатися з Легниці?

Незважаючи на те, що це не таке й мале місто, все ж пам’ятки його можна швидко вивчити. І бажання дізнатися щось нове, подивитися нові місця, може швидко дати про себе знати. Не варто обмежуватися красотами лише цього населеного пункту – рекомендуємо вам оглядатися в країні, так за її межами. Якщо правильно організувати дозвілля, то робота в Польщі точно принесе задоволення і місто Легніца стане одним з ваших найулюбленіших.

Якщо ж говорити більш детально, то звідси найпростіше поїхати на вихідні в такі міста:

 • Котовіце;
 • Берлін;
 • Дрезден;
 • Франкфурт-на-Одері;
 • Прага.

А ось, при бажанні відвідати столицю Польщі, вам доведеться подолати значні відстані. Відстань до Варшави становить близько 400 кілометрів! До речі, якщо ви захочете відвідати міста інших країн Євросоюзу, то ніяких додаткових документів вам не знадобиться. По суті, вже немає кордонів між країнами ЄС і, працюючи в Польщі легально, ви можете пересуватися по всіх країнах Європейського союзу. Так що не відмовляйте собі в задоволенні і відкрийте щось нове!

Альянс груп завжди готовий допомогти вам з працевлаштуванням і підтримає вас на перших порах перебування країни. Ми не кидаємо своїх клієнтів і постійно підтримуємо зворотний зв’язок. Так що будьте впевнені: з нами ви зможете не тільки відмінно заробляти, але і швидко звикнете до нової країні!