Робота в Польщі на заводі BMW

Якщо ви не хочете сподіватися на волю випадку і бажаєте нормально заробляти, то, цілком ймовірно, що має сенс розглянути можливість працевлаштування за межами України. Наприклад, робота в Польщі на заводі BMW цілком може стати гідною альтернативою сидінню без грошей вдома. В цьому випадку ви отримуєте непогано оплачувану роботу на всесвітньо відомому заводі, соціальні гарантії та приємне місце роботи. Так чому б не спробувати?
Компанія Альянс груп завжди рекомендує цей концерн, як один з найбільш надійних і комфортних для роботи, адже в даному випадку роботодавець піклуватися про своїх підопічних і не просто вчасно виплачує оклад, а й надає соціальні гарантії, піклується про побутові умови. Але про все по порядку!
Суть роботи в Польщі на заводі BMW
Природно, це найважливіший момент. З урахуванням того, що працевлаштуватися тут можуть люди починаючи з 18-20 років і років до 60 і потрібні не тільки чоловіки, але і жінки, стає і так зрозуміло, що робота пропонується різноманітна. Це може бути і:
• Збір коробочок з контейнера і їх перекладка в візок для подальшого транспортування;
• Збірка конструкцій з декількох деталей;
• приладнанні деталей до агрегатів.
Всі ці дії гранично прості і виконуються на автоматі, так що не вимагають ні додаткових умінь, ні знань. Ви легко втягнетеся в роботу і зможете працювати, особливо не напружуючись. Єдина складність – це постійне стояння на ногах, але ж і в Україні гроші не просто даються!
При цьому оплата на заводі БМВ в Польщі становить близько 10 злотих на годину. Працювати потрібно було по 10-12 годин на день без урахування перерв на відпочинок і обід п’ять днів на тиждень, але не менше 240 годин на місяць. У разі переробки і виході на зміну в вихідний – покладається подвійна оплата за кожну годину.
Умови роботи і проживання
Живуть робочі в наданому компанією житло, яке представляє собою комфортний хостел з розміщенням по 4-5 чоловік в кімнаті. Є нові сучасні душові кабіни та туалети, у кожного блоку є своя простора кухня з усім необхідним для самостійного приготування і зберігання їжі. Добираються співробітники на роботу в Польщі на заводі БМВ або пішки (якщо недалеко), або на фірмовому транспорті компанії.
На заводі видається уніформа і весь необхідний інвентар – вам не доведеться нічого докуповувати. Також безкоштовно надається навчання роботі і стажування.
Соціальні гарантії
Така робота в Польщі на заводі BMW абсолютно безпечна для вас і не має ризиків. Там не просто нескладні роботи, які не завдають шкоди здоров’ю, але і присутня обов’язкова медична страховка на випадок неполадок в самопочутті. Також роботодавець бере на себе всі клопоти по офіційному оформленню працівника і по закінченню першого терміну візи, сам займається її продовженням.
Ви отримуєте офіційну зарплату щомісячно на картку банку і можете її перевести в готівку в будь-якому банкоматі в тому числі і на території України. Всі умови прописуються в трудовому договорі і в чіткості виконуються. Ви можете не боятися, що отримаєте кота в мішку – все цілком передбачувано і прописано юридично.
Обмеження по роботі в Польщі на заводі БМВ
Компанія Альянс груп завжди поспішає звернути увагу претендентів на те, що існують досить чіткі обмеження по цій роботі. Відмовою може послужити:
• Неможливість виїзду за межі України (якщо конкретно вам це заборонено законом України);
• Явні неполадки зі здоров’ям – наприклад, серйозні хронічні недуги;
• Шкідливі звички;
• Проблеми особистого характеру, які не дають можливості зосередитися на роботі.
У всіх інших випадках ви можете претендувати на доступну посаду і знати, що в питанні працевлаштування вам допоможуть в Альянс груп – в тому числі і з підготовкою та збором документів!