Робота в Польщі на заводі Samsung

Практично кожна людина прагне до стабільності і матеріального благополуччя. Здорово, якщо досягти цього можна не виїжджаючи за межі звичних місць. Але ось що якщо немає? Невже варто тільки змиритися? Якщо цей варіант для вас неприйнятний, то варто шукати варіанти. Одним з них стане для українців робота в Польщі на заводі Sumsung. Саме це найчастіше предлагаеют в рекрутингової компанії Альянс груп цілеспрямованим претендентам.
Яка специфіка роботи, що від неї чекати, які побутові умови і скільки можна заробити – читайте в цій статті. Фахівці Альянс груп завжди готові надати абсолютно всю необхідну інформацію, щоб ви мали повну картиною того, що відбувається.
Чому робота в Польщі на заводі Sumsung краща для більшості?
В першу чергу, варто розуміти, що мова йде про південнокорейського концерні зі світовим ім’ям. Його продукція на полицях магазинів техніки по всьому світу і велика її частина збирається саме в Польщі. Такий стан речей просто зобов’язує компанію строго слідувати корпоративним правилам і при цьому забезпечувати гідні умови роботи своїх співробітників.
Тут з увагою ставляться не тільки до якості продукції, що випускається, але і до того, щоб працівникам комфортно працювалося і вони не були змушені відволікатися на вирішення побутових проблем. Це ідеальні умови для тих, хто погано знає або взагалі не знає польську і не орієнтується в країні. В цьому випадку вам не потрібно самостійно нічого шукати і вирішувати – про вас подбає роботодавець. До речі, на кожному заводі завжди присутній співробітник по роботі з кадрами, який говорить по-українськи і готовий допомогти вам.
У чому полягає робота?
Робота не складна і не вимагає особливих навичок. Роботодавець самостійно проводить навчання та стажування, які абсолютно безкоштовні для робочого – вам не доведеться за них платити. Сама ж робота полягає в наступному:
• Робота на конвеєрі;
• Сортування деталей;
• приладнанні деталей до обладнання.
Все це монотонні дії, які не вимагають від вас ніяких фізичних витрат. Все що потрібно – це уважність, посидючість і вміння виконувати одне і те ж протягом тривалого часу.
Умови роботи
Вони дуже гарні і порадують будь-якого заробітчанініна. Так, оплата праці не дуже-то і висока за польськими мірками – всього від 11 злотих на годину, але ж і робота нескладна і виплачується регулярно без затримок. Також варто згадати про такі приємні моменти, як:
• Компенсація роботодавцем коштів, витрачених на приїзд. Після 4-х місяців роботи вам видадуть премію-компенсацію в розмірі близько 500 злотих. Ці гроші в повній мірі компенсують ваші витрати на приїзд для роботи в Польщі.
• Комфортне проживання. Роботодавець надає сучасне акуратне житло з розміщенням по 4 людини в кімнаті, обладнаній телевізором і холодильником. У самому котеджі є кухня для приготування їжі, продуктові магазини розташовуються неподалік.
• Щоденні комплексні обіди. Кожен день вам будуть запропоновані гарячі комплексні обіди і бутерброди протягом робочого дня. Це означає, що навіть якщо ви не вмієте готувати, то хоча б раз в день ви зможете розраховувати на смачну гарячу їжу, що дуже актуально для чоловіків.
• Перерви. Протягом робочої зміни пропонується 3 перерви в роботі. Два – тривалістю в 15 хвилин, і один півгодинний на обід.
• Преміальні. Вони покладаються і при сумлінній праці, і при запропонованих інноваціях, і при переробці покладених 10-ти годин на добу або 6-ти днів на тиждень. Також можливий перегляд оплати після відпрацьованих чотирьох місяців.
• Наявність соціальних гарантій. По-перше, працевлаштування тут повністю офіційне. А, по-друге, вам належить медична страховка, що може стати гарною підмогою.
• Оплачувана відпустка. Він розраховується з розрахунку 4 дня за 3 місяці роботи. За вашим бажанням це може бути повноцінний відпочинок або додаткові преміальні до зарплати.
Робота в Польщі на заводі Sumsung – ваш правильний вибір!
Якщо вас цікавить працевлаштування в Польщі на заводі Sumsung, то ви правильно зробили свій вибір. Трудитися в цій компанії дуже зручно і абсолютно безпечно, ваш побут добре продуманий і ви маєте можливість непогано заробити, виконуючи нескладну роботу. Працевлаштуватися тут ви завжди можете, звернувшись в компанію Альянс груп. У цьому агентстві вам не тільки підберуть вакансію, але і допоможуть з підготовкою всього необхідного. Звертайтеся!