Робота в Польщі. Замбрув (Zambrów)

Робота в ПольщіРобота в Польщі

Якщо ви хочете жити в достатку і мати постійний дохід, то робота в Польщі стане саме тим, що вам потрібно. Вона відкриває масу можливостей для кожного бажаючого. Все що потрібно – це працездатність і бажання жити краще. До речі, працювати більше розумного не доведеться. Польські зарплати в 2-3 рази вище, ніж українські, тому, працюючи, як раніше, можна відмінно заробляти і забезпечувати гідний рівень життя не тільки собі, а й близьким.

Для тих, хто звик жити в столиці і любить всілякі активності, Замбрув навряд чи підійде. А ось для тих, хто обожнює тишу і спокій – це просто ідеальний варіант. Тут приголомшлива екологія, прекрасна природа і життя тече розмірено.

Ким працювати в місті Замбрув?

Скажемо чесно: це дуже маленьке містечко, населення якого ледве чи більше двадцяти тисяч чоловік. Відповідно, говорити про величезну кількість вакансій – було б недоречно. Однак і безробіття тут немає. Постійно є попит на працівників з України, адже місцеві громадяни найчастіше залишають рідні пенати і працевлаштовуються в інших місцях.

Найбільший попит в Замбрув на традиційні спеціальності:

· Помічники по дому – садівники, покоївки, няні, гувернантки.

· Водії – вантажного і легкового автотранспорту.

· Різноробочі для виконання робіт різного рівня складності.

· Будівельники – для зведення та обслуговування будівель, а також для ремонту існуючих комунальних мереж.

· Працівники магазинів – продавці, завскладом, вантажники.

Є в місті Замбрув і своя виробнича фабрика. Її спеціалізація – виготовлення металопластикових вікон та конструкцій. На ній постійно потрібні вільні руки. Так що, якщо вам потрібна робота в Польщі в спокійному містечку, то, цілком можливо, це буде відмінний варіант.

Також тут непогано розвинене сільське господарство, тому часто потрібні помічники по цій частині і на ці вакансії із задоволенням приймають українців.

Як живеться в Замбрув?

Підляське воєводство, в якому знаходиться Замбрув, славиться просто чудовою природою. Це і є справжнє багатство цього краю. Тут прекрасний найчистіше повітря, все зеленіє. Тому недивний той факт, що головною фішкою є зелений туризм. Туристичні компанії округи із задоволенням запропонують вам цікаві маршрути. Також цікавим буде катання на байдарках – є дуже цікаві траси, розраховані не тільки на новачків, але і на справжніх професіоналів. Обов’язково спробуйте себе в цьому спортивному розвазі.

Вирішивши прогулятися по лісах або природоохоронним пущах, ви легко зможете зустріти таких звірів, як рисі, бобри, вовки і навіть зубри. Їх великою кількістю дуже пишаються в цих краях. Тільки уявіть – на простий прогулянці ви легко зможете зустріти диких представників фауни.

Життя тут протікає дуже спокійно – немає ні поспіху, ні пробок, ні шуму великих міст. Така робота в Польщі однозначно стане справжнім подарунком для тих, хто хоче врятуватися від метушні. Приємно буде і те, що квартирне питання тут вирішується легко. Житло коштує зовсім недорого, тому при будь-якій посаді ви можете запросто знімати хорошу квартиру або навіть будинок, без ризику для бюджету.

Низькі ціни і на інші обов’язкові речі з побуту будь-якого сучасної людини. Послуги та товари коштують недорого, а зарплати знаходяться приблизно на тому ж рівні, що і в інших регіонах. Відповідно, живучи в Замбрув, ви зможете дозволити собі набагато більше. Так що це просто ідеальна перспектива, якщо ви хочете жити краще.

В Альянс груп вам із задоволенням допоможуть вибрати відповідну саме вам вакансію. Ми запропонуємо вам всі можливі варіанти виходячи з ваших уподобань, умінь і побажань. При цьому кожен клієнт компанії зможе розраховувати на всебічну допомогу. Це стосується не тільки підбору роботи, а й збору документів і допомоги в облаштуванні побуту на перших порах. Звертайтеся обов’язково-будемо раді допомогти!