Робота в Польщі

Якими б патріотами не були українці, але реальність не залишає місця для романтики. Постійні пошуки роботи, невпевненість у завтрашньому дні, мізерні зарплати з затримками, важкі умови праці – все це реальність для більшості з нас. І багато, змирившись, намагаються хоч якось утриматися на плаву. Багато, але не всі. Ось ви, наприклад, вже, напевно встигли прийняти для себе рішення про те, що вам потрібно і залишилося лише втілити ідею в життя. Саме з цієї причини ви і перебуваєте на цій сторінці сайту, адже вже добре знаєте, що робота в Польщі – це відмінний шанс забезпечити своє майбутнє в 2018! І фахівці компанії Alliance Group із задоволенням допоможуть вам у ваших прагненнях!

У яких випадках робота в Польщі - відмінний варіант?

Якщо у вас ще немає чіткої впевненості в тому, що переїхати в Польщу буде вірною ідеєю і ви поки лише наводите довідки, то пропонуємо вашій увазі лише кілька фактів, які як не можна краще розкривають суть питання:

Можливість добре заробляти. Звичайно, мова не йде про над-заробітки, що дозволяють з першої ж зарплати купити собі віллу і яхту. Однак не варто забувати і про те, що робота в Польщі дозволить вам заробляти щомісяця суму, яка в 2-3 рази буде вище, ніж українська зарплата при тих же обов’язках і тривалості робочого дня. При цьому вартість продуктів харчування, оренда житла та оплата комуналки в Польщі нічим не вище, ніж в Україні. Тому не складно підрахувати і прикинути на скільки зросте ваш рівень життя!

Хороші умови праці. У Польщі дуже стежать за тим, щоб персонал працював в нормальних, що відповідають усім вимогам, умовах. Тому ви можете навіть не сумніватися, що працюючи в Польщі, ви будете перебувати в гідних і комфортних умовах.

Європейський рівень життя. Польща вже давно стала членом Євросоюзу і рівень життя тут європейський. Чому б не долучитися? Виїхавши в Польщу по трудовій візі, і ви зможете освоїтися в країні і перевезти сюди всіх членів сім’ї.

Однак всі зазначені вище пункти відносяться лише до того випадку, коли застосовуються прозорі законні схеми працевлаштування. І саме такі варіанти ми пропонуємо своїм клієнтам.

Чому ми?

Якщо ви вперше зібралися працювати закордоном, то цей крок, напевно, досить хвилюючий для вас. Однак, довірившись Alliance Group sp. z o. o., ви зрозумієте, що всі переживання були безпідставними, адже ми надаємо кращий сервіс в цій сфері діяльності:

Підбір вакансії з урахуванням ваших умінь і побажань. Вам будуть запропоновані на розгляд лише ті вакансії, які будуть відповідати вашому досвіду або побажанням, стосовно майбутньої роботи.

Можливість особисто поспілкуватися з роботодавцем і обговорити всі умови. Це оптимальний варіант, коли ви маєте можливість з’ясувати все, що вас цікавить, ще не виїжджаючи з України.

Найбільший перелік вакансій за всіма спеціальностями.

Допомога в підготовці документів, включаючи виготовлення закордонного паспорта та інших відсутніх у вас документів.

Допомога у відкритті трудової візи в посольстві Польщі.

Повний супровід на всіх етапах працевлаштування.

Як бачите, причин для того щоб звернутися саме в Alliance Group sp. z o. o. – Навіть більш, ніж достатньо. З нами робота в Польщі перестане здаватися примарною мрією, і дана перспектива стане цілком реальною для вас. Телефонуйте!

Робота в Польщі. Статті

Работа в Польше
Мазовецьке воєводство – промисловість. Робота в Польщі

Робота в Польщі в Мазовецькому воєводстві найбільш приваблива буде для тих, кого приваблюють саме такі галузі… Детальнішу читайте у статті детальніше

вакансии в Польше
Познань – вакансії в Польщі в сфері промисловості

Є вакансії в Польщі в Познані і в інших сферах зайнятості, але вона менш масова, тому доречно вести мову саме детальніше

Работа в Польше
Робота в Польщі. Лодзь – місто швейних фабрик

На сайті Альянс груп у великій кількості представлені безкоштовні вакансії з працевлаштування в Польщі, в тому числі в місті Лодзь. детальніше

Не знайшли вакансію, що вас цікавить в списку?

Надішліть нам запит на вакансію

Повідомлення

Разнорабочий
Warszawa, работа для женщин, сезонная работа
Сбор грибов *. Номер вакансии - 2574. Город: 130 км от Warszawa. Женщины без опыта. Сбор шампиньонов. Желание работать. Работа с 8 до 18, пн-сб. Зарплата: 0,65зл за кг. Жилье предоставляется — 100 зл в месяц. * - приглашение от работодателя