Робота в Польщі Щецин (Szczecin)

Робота в ПольщіРобота в Польщі

Лідер на ринку рекрутингу – компанія Альянс груп, завжди рекомендує дуже ретельно обирати для себе місто, якщо вас цікавить робота в Польщі.  Важливими є багато чинників і не варто зосереджуватись виключно на  компанії і посаді у ній. Вам повинно бути комфортно тут, інакше процес звикання до нових умов життя може стати не дуже приємним і навіть принести розчарування. Водночас, правильно вибране місто принесе масу приємних емоцій і дозволить швидко призвичаїтись.

Одним з найцікавіших напрямків для працевлаштування  в Польщі – є Щецин. Це дуже гарне місто з багатою історією і насиченим культурним життям. Сюди щороку приїжджає багата кількість туристів і деякі з них залишаються тут назавжди, закохавшись у місто.

Як провести дозвілля у Щецині

Звісно, для того щоб мати певний дохід, необхідно працювати. І в новому місті вам доведеться на перших порах працювати дуже наполегливо, адже інакше ви не зможете закріпитися у ньому і облаштувати тут своє життя. Але і про дозвілля слід подбати, бо той, хто погано відпочиває, той і працює недобре. Тому радимо у вихідні відпочивати на повну, тим паче у Щецині для того є все необхідне.

Наприклад, ви можете:

·         Роздивитися пам’ятки культури та історії. Зробити це можна навіть без екскурсоводів. Для цього по всьому історичному центрові по асфальту проведена червона лінія. Якщо іти нею, то можна знайти всі найбільші цікавинки. Приємно і те, що ця лінія закольцована і, пройшовши увесь маршрут, ви повернетеся до відправної точки вашої прогулянки.

·         Відвідати фестивалі. В Щецині вони проводяться дуже часто і мають різну тематичну направленість. Але найцікавішим – є Дні моря. Проводиться цей фестиваль у червні і його просто обов’язково слід відвідати.

·         З’їздити у Свиноуйсьце. Це, звісно не Щецин, а маленьке містечко неподалік від Щецина. Воно визнано курортом і манить до себе чистим морським повітрям, чарівними вуличками. Також цікаво буде роздивитися тут і морський порт – тут багато міжнародних суден. Однак, незважаючи на наявність моря, сильно розраховувати на пляжний відпочинок – не варто. Тут навіть влітку досить холодно і купатися можуть лише дуже загартовані.

·         Знайомство із місцевими кулінарними традиціями. У Щецині дуже багато сімейних кафе, ціни в яких дуже помірні. Тут подають неймовірно смачні колоритні польські страви, поласувати якими ви просто зобов’язані!

Прогулюючись містом, знайомлячись зі звичаями місцевих мешканців, відвідуючи видатні місця, ви відпочиватимете душею і зможете полюбити це місто. Таким чином робота в Польщі – в Щецині вам зможе доставляти не тільки фінансове задоволення.

Ким можна працювати в Щецині українцям?

Це польське місто не дуже відрізняється від інших у цій країні. За великим рахунком, тут є затребуваними ті ж самі професії, що і в цілому по Польщі. Тут практично однакові заробітні плати, як і у всій країні, але є трошки нижчою вартість проживання. Різноманітні послуги та житло обходяться суттєво дешевше, ніж у інших великих містах. Це дуже зручно, бо ж після сплати оренди та закупівлі продуктів, в вас залишатиметься більше грошей.

Тож, це місто можна з упевненістю назвати одним з найкращих для трудової міграції. А  обравши для себе  Щецин, ви можете просто звернутися в Альянс груп, і вам запропонують цікаві для вас посади. В цій компанії завжди є місця для працевлаштування по всій Польщі. Тут вам допоможуть зібрати необхідні документи, дадуть поради щодо переїзду та проконсультують. А найголовніше – ці послуги для українських заробітчан абсолютно безкоштовні. Тож, якщо вас цікавлять посади в Польщі – обов’язково звертайтеся!