У Перемишль (Przemyśl) на Інтерсіті

робота в ПольщіРобота в Польщі

Кожному, кому сподобалася робота в Польщі, належить вибрати те, як туди дістатися. Найбільш швидко, з комфортом і недорого можна виїхати в Перемишль на поїзді Інтерсіті. Далі вже можна буде зробити пересадку і виїхати в будь-який потрібний вам польське місто. Про те, які існують варіанти пересадок, приблизну вартість і термін перебування ви зможете дізнатися з цієї статті.

Залежно від обраного вами класу, квиток коштуватиме від 454 гривень до 644, якщо їхати з Києва. Якщо ж виїзд планується зі Львова, то вартість коливається в межах 189-260 грн. Для тих, у кого є карта поляка, може бути надана знижка до 37 відсотків. До речі, з урахуванням того, що Інтерсіті в Перемишль прибуває о 12.37 за місцевим часом, ми пропонуємо варіанти пересадок тільки після цього часового проміжку.

На роботу в Польщу: куди можна дістатися з Перемишля

Природно, компанія Альянс груп настійно рекомендує вам заздалегідь, до поїздки, знайти місце роботи і точно знати, куди ви їдете, а не рватися в бій, не розібравшись, і вирішуватися на подорож по країні в пошуках роботи. Але як би там не було, нижче наведемо вам варіанти пересадок, які дозволять вам добратися в найбільш улюблені українцями міста в Польщі.

З Перемишля, якщо не розглядати варіант попуток, ви можете виїхати на поїзді або на автобусі. Найбільш вигідним з точки зору фінансів буде варіант з пересадкою. З Перемишля ви можете дістатися без пересадок в:

  • · Варшава;
  • · Краків;
  • · Люблін;
  • · Ряшів;
  • · Тарнув;
  • · Котовіце;
  • · Щецін;
  • · Познань;
  • · Ярослав;
  • · Вроцлав.

У всі зазначені міста можна доїхати з Перемишля без пересадок. Але для тих, хто хоче трохи заощадити, можна запропонувати і дещо інші варіанти поїздок, які включають в себе від однієї до чотирьох пересадок. Також з Перемишля можна дістатися до Гданська, але в цьому випадку без пересадок не обійтися так як прямого рейсу на даний момент не існує.

З Перемишля до Варшави

Прямий рейс обійдеться вам приблизно в 72 злотих, якщо ж є бажання заощадити, то можна спочатку доїхати в Ряшів, а потім пересісти на автобус і продовжити шлях. В цьому випадку поїздка застою трохи більше 30 злотих.

З Перемишля до Кракова

Якщо пряма поїздка, вартістю в 45 злотих здається вам дорогий, то можна заощадити близько 10-15 злотих і поїхати з пересадкою – або через Тарнув, або через Ряшів, правда час у дорозі затягнеться на годину-півтори.

З Перемишля до Любліна

В Люблін з Перемишля також можна дістатися поїздом Інтерсіті безпосередньо, заплативши трохи більше 50-ти злотих, або ж заощадити 20 злотих, але зробити пересадки, поїхавши іншими поїздами. Для цього доведеться спочатку доїхати в Пшеворська, з нього в Розвадув, а з нього вже в свій пункт призначення – Люблін. Пряма поїздка на автобусі, в залежності від обраного перевізника, обійдеться в 30-39 злотих.

З Перемишля до Вроцлава

Сюди йде прямий поїзд і вартість поїздки в ньому становить близько 70 злотих. Але можна за 60 злотих доїхати на автобусі. Правда в цьому випадку поїздка стане майже на 3 години довше. Так що має сенс гарненько подумати на тему – чи варта така економія втрати часу.

Перемишль – Гданськ

Найдовше за часом, важче і дорожче буде добиратися з Перемишля до Гданська, так що настійно рекомендуємо обміркувати доцільність такої поїздки. Прямого сполучення між цими містами немає і вам в будь-якому випадку мають бути пересадки. Є кілька варіантів:

· Перемишль-Краків-Варшава-Гданськ поїздом. Така поїздка відніме у вас близько 9,5 годин часу і застою понад 160 злотих.

· Перемишль-Варшава-Гданськ поїздом. Незважаючи на меншу кількість пересадок, дорога виявиться довше і займе більше 13-ти годин. Обійдеться вам таке задоволення трохи більше 90 злотих.

· Перемишль-Люблін-Гданськ автобусом. Така дорога виллється приблизно о 12 годині часу, включаючи пересадку і буде коштує 110 злотих.

Тут були представлені найпопулярніші напрямки для поїздок і їх вартість. Рейси вибиралися так, щоб вам якомога менше часу довелося провести в залі очікування і ви максимально швидко змогли дістатися до місця призначення з мінімальними фінансовими витратами. Однак, перед поїздкою рекомендуємо навести довідки додатково, адже розклад може змінитися!