Послуги

Юридичні послуги в Польщі

Професійна юридична консультація – це своєчасна допомога в веденні бізнесу, вирішення конфліктної ситуації, а також отримання практичних рекомендацій для прийняття правильного рішення в тій чи іншій життєвій ситуації. Якісна консультація юриста – запорука успішного ведення ваших справ.

Бухгалтерські послуги в Польщі

Всі питання краще доручити професіоналам. У нашій компанії працюють фахівці в галузі бухгалтерії з ліцензією Міністерства Фінансів Польщі, які ознайомлять Вас зі всіма тонкощами польського законодавства, а також на постійній основі будуть вести бухгалтерський облік і звітувати перед податковими органами.

Посередницькі послуги в Польщі

Для кожної нової або діючої компанії зареєстрованої в Польщі з іноземними правлінцями важливий початковий процес становлення. Для успішного старту бізнесу за кордоном необхідні грамотні підходи і рекомендації. Наша компанія допоможе Вам подолати складнощі на початковому етапі і при необхідності протягом всього періоду ведення бізнесу.

Основні і додаткові послуги

Реєстрація Статуту у нотаріуса в Польщі; реєстрація в Держреєстрі та отримання KRS; реєстрація в Податковій інспекції і отримання NIP; реєстрація в Статистичному управлінні і отримання REGON; реєстрація на митниці і отримання номера EORI і т.п.

Організація бізнесу в Європі

Часто українські підприємці розглядають можливість створити свій бізнес за кордоном і робота в Польщі для українців цілком передбачає такий варіант. Основним документом, що регулює ведення підприємницької діяльності на території Польської Республіки, є закон від 02.07.2004 «Про вільний веденні підприємницької діяльності».

Пошук і оренда, покупка і продаж нерухомості

Якщо ви плануєте покупку або оренду нерухомості в Польщі для отримання ВНП / ПМП, розвитку бізнесу або просто вигідного вкладення капіталу – ми допоможемо реалізувати Ваші інвестиційні плани на території цієї країни легко і без мовних бар’єрів, надамо професійну консультацію та юридичну підтримку.

Пошук, покупка і реєстрація автомобіля

Купівля машини може здійснюватися як у приватника, так і у юридичної особи. Вирішує тільки сам покупець. Але слід зазначити, що реєстрації автомобілів в цих випадках відрізняються. Ми зможемо допомогти Вам розібратися у всіх тонкощах покупки і реєстрації автомобілів в Польщі. Тому автолюбителю вдасться легко придбати машину, без зайвих проблем.

ALLIANCE GROUP — ПОСЛУГИ