Вармінсько-Мазурське (Województwo warmińsko-mazurskie) – Ольштин (Olsztyn), що подивитися

робота в ПольщіРобота в Польщі

Сучасні реалії такі, що часто життя перетворюється в гонку за матеріальними цінностями. І для багатьох українців робота в Польщі стає чи не єдиним способом забезпечити сім’ю. Люди просто виїжджають туди і працюють з ранку до вечора, щоб забезпечити своїх близьких. Але ж навколо стільки всього цікавого, що потрібно обов’язково подивитися! Наприклад, Вармінсько-Мазурське воєводство (Województwo warmińsko-mazurskie) і Ольштин (Olsztyn) пропонують вам не тільки робочі місця, а й масу цікавинок, які наповнять ваше життя радісними моментами.

Все найцікавіше за версією клієнтів рекрутингової компанії Альянс груп ми і представимо нижче – як мінімум це варто обов’язково подивитися своїми очима, вирушивши до Польщі на роботу.

унікальна природа

Ольштин (Olsztyn) – це один з найкрасивіших гірськолижних курортів, куди з’їжджаються не тільки самі поляки, а й представники різних європейських країн. Тут досить цікаві траси, а пейзажі просто захоплюють дух своєю красою. При цьому варто врахувати, що клімат досить м’який, тому кататися тут просто здорово – обов’язково вирветься з роботи і проведіть чудовий день.

У теплу пору року тут теж дуже приємно. Місто оточене озерами і просто потопає в зелені, повітря досить чистий, тому кожна прогулянка міськими парками приносить масу задоволення.

Старе місто або трохи історії

Ольштин (Olsztyn) ще в чотирнадцятому столітті отримав статус міста. Він, як і багато інших польських міст того часу, був заснований лицарями Тевтонського ордена і це в значній мірі відбилося на архітектурі. Однак насолодитися будівлями 14 століття сильно не вийде. Численні зіткнення і Друга Світова війна згубно позначилися на минулих красу. За великим рахунком, збереглася лише одна вежа готичного замку.

Але в будь-якому випадку, прогулянка по старому місту буде приємною. Він починається красивими міськими воротами, що є як би кордоном між епохами. Тут затишні вулички і витіюваті тротуари, безліч красивих будівель і пам’ятників історії і культури. А ще саме в старому місті є безліч невеликих, практично домашніх, кафе, які готові пригостити вас місцевими смаколиками та познайомить з особливостями кулінарних традицій.

До речі, в околицях міста є безліч чудово збережених будівель часів 15-18 століть, якими приємно помилуватися і сфотографуватися на їх фоні.

Ольштин: чим зайнятися, працюючи в Польщі?

Збираючись на роботу в Польщу, можна сміливо розглядати Вармінсько-Мазурське (Województwo warmińsko-mazurskie) воєводство і його столицю – Ольштин (Olsztyn). Тут вам не доведеться нудьгувати і є маса місць, де можна відволіктися від трудових буднів. Наприклад, можна придумати такі заняття:

· Піти на риболовлю чи на пляж. Як вже говорилося вище, тут безліч озер і дуже розвинений еко-туризм. Кожен зможе знайти куточок на свій смак – і в жвавих місцях, і на самоті.

· Долучитися до історії міста і просто спокійно погуляти. Тут дуже мила архітектура, яка сприяє приємним прогулянкам. Є безліч екскурсійних маршрутів, які розкажуть вам багато цікавого.

· Зайнятися лижним спортом. Ольштин (Olsztyn) запропонує траси як для новачків, так і для справжніх профі. Причому варто врахувати ще й те, що обійдеться така розвага абсолютно недорого, а ось настрій підніме моментально!

Міжнародна рекрутингова компанія Альянс груп наполягає: робота в Польщі обов’язково повинна приносити задоволення, тим більше, що в цій країні дійсно є чим зайнятися при будь-якому бюджеті!