як придбати квартиру в Польщі українцеві?

Нерухомість в ПольщіНерухомість в Польщі

Нажаль, становище України є таким, що багато громадян воліє покинути її. Постійні політичні чвари, воєнні дії, крах економіки, велика ступінь корумпованості і мінімальні доходи. Таке становище так і штовхає до зміни країни проживання. І все частіше наших побратимів турбує питання того, як придбати квартиру в Польщі українцеві. Принаймні 3-4 клієнти на день звертаються в Альянс груп саме з цим питанням.

Що вабить в Польщі українців?

Зрозуміло, що Польща знаходиться до нас дуже близько і, на відміну від інших наших сусідів, має стабільне економічне і політичне становище, що звісно вабить наших співвітчизників. Проте це далеко не єдині аргументи на користь придбання житла. Нижче розглянемо найбільш вагомі аргументи на користь такого рішення:

·         Ціни.  Чесно кажучи, вартість нерухомості в Польщі дійсно приваблива. Наприклад квартири з однаковим метражем, розташуванням і станом в Польщі майже на третину дешевші від їхніх українських аналогів. Тож деякі українці вигадують таку цікаві схему заробітку, як продаж нерухомості в Україні, купівля в Польщі і здача її в оренду. При цьому у таких умільців часом залишається значна сума на руках, що становить різницю у вартості.

·         Рівень сервісу. Так, квартплати в Польщі досить високі, але вони варті того — комунальні служби цілком пораються із своїми обов’язками і надають послуги дійсно високого класу. Вам не доведеться бігати за сантехніком аби він починив кран, або за двірником, аби той прибрав у під’їзді. Тут таке складно уявити, адже кожен добре виконує свою роботу.

·         Гарний стан житла. На відміну від наших квартир, в Польщі заведено продавати квартири з ремонтом. Тож вам не доведеться нічого робити — заносіть речі і живіть.

·         Здороження. Квартири у Польщі користуються все більшим попитом, тож з року в рік спостерігається зростання їхньої вартості. Про що це каже? Про те, що вкладання грошей в Польську нерухомість може виявитися досить прибутковим бізнесом.

·         Запасний аеродром. У нашій неспокійній обстановці в країні, дуже важливо мати місце, куди можна втекти за необхідності. Тому багато українців приглядаються до квартир у Польщі, аби втекти сюди за необхідності.

Квартира чи власний будинок? Нерухомість в Польщі

Не є секретом, що частина українців дуже полюбляє проживати саме в приватних будинках, а не в квартирах. Звісно, і цьому є немало переваг. І, напевно, переїжджаючи у Польщу, вас схочеться також жити у звичному вам будинку. Проте, компанія Альянс груп звертає вашу увагу на те, що  треба враховувати досить важливий факт. З тим, як придбати квартиру в Польщі українці — жодних складнощів немає — жодних особливих дозволів від вас не вимагатимуть і сама процедура дуже проста, можна навіть відмовитись від послуг нотаріуса і самостійно оформити угоду з власником квартири. А ось із придбанням будинку існує низька складнощів — вам доведеться отримати ряд дозволів і довести Польщі, що вам можна довіряти і дозволити придбати землю із забудовою на ній. Звісно, процедуру цю неможна назвати нереальною і співробітники компанії Альянс груп неодноразово надавали послуги зі сприяння у придбанні будинку, проте, варто враховувати те, що квартиру іноземцеві в Польщі придбати — легше, ніж будинок.

Особливість придбання нерухомості

У багатьох країнах світу, власники нерухомості можуть розраховувати на більш просте оформлення громадянства, або, хоча б, дозволу на перебування.  Однак наявність у вас власної нерухомості в Польщі немає жодного впливу на отримання громадянства і навіть не дає привілей  для отримання права на тимчасове перебування на території даної країни. Тому, якщо ви хочете отримати даний статус, не кваптеся з придбанням житла, а зверніться в Альянс груп — разом ми знайдемо оптимальне рішення того, як досягти вашої мети!