Які документи потрібні для національної візи в Польщу?

Віза в ПольщуВіза в Польщу

Майже кожному відомо, що Польща — це розвинена країна із, порівняно, стабільною економікою. Також не варто відкидати і те, що Польща входить до складу Європейського союзу. Тож, недивно, що багато українців бачать  у цій країні перспективи для власного добробуту. Питання про те, які документи потрібні для національної візи в Польщу і те, що необхідно зробити для її отримання — часто чують співробітники компанії Альянс груп. Нижче ми розкриємо деякі нюанси.

Що таке національна віза в Польщу?

Під таким поняттям криється дозвіл на одноразовий або багаторазовий в’їзд на території Польщі та роботу або / та навчання  у даній  країні. Варто зазначити,  що ця віза дає можливість вільно пересуватися всією зоною Шенгену, але працювати чи навчатися ви маєте можливість виключно у Польщі. Термін дії коливається у межах від шести місяців до року і цілком залежить від особливостей вашого випадку.

Важливо розуміти і те, що дана віза має наступні особливості:

·         В’їзд. Незважаючи на те, що віза типу «D » дає можливість безвізового пересування по країнах Європейського союзу, все ж таки перший ваш перетин границі має буди з України в Польщу. У іншому випадку можуть виникнути складнощі з прикордонною службою.

·         Виїзд. А ось повернутися на батьківщину ви можете з будь-якої країни — це ваше право і жодних обмежень тут не існує.

·         Мандрівки країнами. Дуже не бажано виконувати більше 4-5 поїздок в інші країни Шенгену  впродовж  шести місяців. У разі недотримання цієї поради, можна мати складнощі із отриманням візи наступного разу.

·         Перебування в інших країнах. Не дивлячись на існування дозволу на подорожі в інші країни, час перебування у них — обмежений. Відтак ви не маєте права перебувати в інших країнах Шенгенської зони більше, ніж половину терміну дії вашої візи.

·         Кошторис. Сплата консульського мита для отримання візи типу   » D» для громадян України — відсутня. Однак і чітких термінів отримання не існує.   Тож, якщо ви поспішаєте, краще подавати документи на термінове отримання візи — обійдеться воно, приблизно в 30 евро.

Збираємо документи

Якщо ви вирішили, що вам необхідна саме ця віза і не хочете гаяти часу — радимо звернутися в компанію Альянс груп. Тут ви знайдете досвідчених фахівців, що обов’язково зможуть допомогти у вирішенні вашого питання. Таке рішення тим паче є зручним, якщо врахувати те, що вам не доведеться витрачати власний час на стомлююче стояння у чергах   та ламати голову питанням про те, які документи потрібні для національної візи в Польщу.

Якщо говорити коротко, то вам знадобиться такий пакет документів:

·         Закордонний паспорт з достатнім строком дії;

·         Внутрішній паспорт громадянина України;

·         Медична страховка з покриттям для зони Шенгену;

·         Вірно заповнена анкета на отримання візи;

·         Дві фотокартки установленого зразку;

·         Документи, що підтверджують наявні у вас обставини для отримання візи;

·         Ксерокопії  документів.

Також слід розуміти і те, що, в залежності від обставин, консульство Польщі може додатково  запросити і будь-які інші документи.

Але і після того, як зазначені документи зібрано і подано у посольство Польщі, розслаблятися зарано. Справа в тому, що вам доведеться ще пройти співбесідою, за результатами якої, і буде прийнято рішення про видачу документів.  Тож до цієї події варто підготуватися.

Для того щоб мати гарантію отримання візи, варто заручитися підтримкою професіоналів, які мають суттєвий досвід у вирішенні подібних питань. Знайти досвідчених фахівців ви зможете в компанії Альянс груп — звертайтеся!