группа Alliance Group в Фейсбуке пишите нам в Вайбере наш канал на Ютубе

Працевлаштування в Польщі та виїзд до роботодавця.

Подбор бесплатных вакансий
Працевлаштування в Польщі

Працевлаштування в Польщі можливо через рекрутингові агентства в Україні, або внаслідок прямого контакту з роботодавцем. Після отримання запрошення на роботу в

Польщі, необхідно зібрати решту необхідних для отримання візи з правом на роботу, і подати їх в консульство Польщі у своїй країні.

Згідно спрощеною процедурою, для українців можлива робота в Польщі без спеціального дозволу.

Після того, як віза буде поставлена в закордонний паспорт українського працівника, залишається лише придбати квитки на транспорт і виїхати до місця роботи.

Працевлаштування в Польщі по робочій візі здійснюється строком на півроку. Після закінчення цього терміну візу можна продовжити.

Віза для роботи в Польщі оформляється під конкретного роботодавця, від якого отримано запрошення. В’їхати до Польщі, і почати роботу в іншого роботодавця не можна, так як це буде вважатися порушенням візового режиму. Якщо є бажання змінити роботодавця, доведеться почати пошук роботи в Польщі заново, але вже перебуваючи в країні.

Робота для українців в Польщі — це шлях до отримання посвідки на проживання в країні. Для того, щоб претендувати на ВНЖ в Польщі, потрібно легально пропрацювати тут від 2 до 5 років.