группа Alliance Group в Фейсбуке пишите нам в Вайбере наш канал на Ютубе

Робота для українців в Польщі

Подбор бесплатных вакансий
Робота в Польщі

90% іноземців, що працюють в Польщі, — це українці. Їх приваблює географічна близькість країни, нескладний у вивченні державної мови і порівняно високий рівень заробітної плати. Найбільше в Польщі працівників із західних регіонів України.

В основному українцям доступна робота в Польщі на тих вакансіях, які не цікавлять місцевих жителів в плані заробітку. Багато поляків виїжджають в інші країни ЄС на роботу, наприклад, у Великобританії.

Для чоловіків є працевлаштування в Польщі на різних вакансіях, які потребують певної кваліфікації. Так, потрібні водії вантажівок і тракторів, сантехніки, офіціанти і кухарі, електрики, будівельники, фахівці з виробництва пластикових вікон і т.п. Крім того, є некваліфікована робота в Польщі: пакувальники, вантажники.

Працевлаштування в Польщі для жінок — це вакансії покоївок, швачок, доглядальниць, пакувальниць, касирів в супермаркетах.

Пошук роботи в Польщі, яка передбачає спілкування з людьми, має сенс, якщо у претендента присутні знання іноземних мов: польської обов’язково, англійської — вітається. На некваліфіковану роботу можна влаштуватися, не володіючи мовами.

Багато роботодавців надають житло і харчування іноземним працівникам. Але іноді доводиться оплачувати їх самостійно (близько $ 100 в місяць).

Робота в Польщі може приносити $ 800-1500 на місяць, в залежності від місця і кількості робочих годин.

Робота для українців в Польщі може носити сезонний характер, чи не бути прив’язаною до пори року. Наприклад, щоліта потрібні помічники фермера і працівники для збору ягід, овочів і фруктів. Також потреба в залученні іноземних працівників може бути обумовлена будь-яким подією (наприклад, з 2008 року потрібна велика кількість будівельників у зв’язку з проведенням в Польщі футбольного чемпіонату «Євро-2012»).