группа Alliance Group в Фейсбуке пишите нам в Вайбере наш канал на Ютубе

Яка робота в Польщі найбільш оплачувана для українців

Подбор бесплатных вакансий
Робота в Польщі

Праця в Польщі на сьогоднішній день важлива для українців не тільки з економічної точки зору.

Кожен рік польські роботодавці надають робочі місця більше ніж 550 000 іноземних спеціалістів.  Більша частина робочих приїжджає із України. А самі поляки активно мігрують в інші країни Євросоюзу.  В зв’язку з цим, робота в Польщі для українців пропонується майже без конкуренції.

Переваги роботи в Польщі для українців

• Конкурентна заробітна плата (від 800 до 2500 доларів за місяць)

Офіційне працевлаштування (у польському законодавстві передбачається надання іноземцям право займати посади на підприємствах)

• Європейські стандарти організації всіх життедіяльних сфер;

• Перспективи на отримання виду на проживання в Польщі

• Географічна близкість та комфортний клімат;

Ринок праці в Польщі різноманітний. На постійній основі потрібні як фахівці з досвідом роботи (зварювальники, арматурники, водії, електрики, будівельники, слюсарі і монтажники) так і без досвіду роботи (різноробочі, вантажники, пакувальники).

Завжди потрібні робочі на різне виробництво — бетонних виробів, тротуарної плитки. Популярні вакансії для українських жінок — це покоївки, швачки, кухарі, робітниці теплиць. Останнім часом почастішали випадки, коли на роботу за кордон виїжджають родинами. Природно, що подружжя хотіло б працювати і жити разом

Для подружжя відкривають вакансії, які передбачають надання загального житла роботодавцем. Вакансії для сімейних пар — це робота на виробництві, чоловіки біля верстата, жінки на упаковці; м’ясні, рибні цехи; влітку великий вибір вакансій на сезонний збір, сортування і пакування ягід і т.д.